Podsumowanie 25. kolejki (nasze wyniki)

Podsumowanie 25. kolejki (nasze wyniki) post thumbnail image

Jak poszły nam przewidywania składów i ile punktów zdobył Wybór Skauta? Co słychać w naszych ligach? Kto błysnął w naszej ekipie? Wszystkiego dowiecie się z tego tekstu.

Wnioski po kolejce w optyce fantasy przeczytacie w Fantastycznym Okiem – już niedługo na stronie!

Trudna kolejka jeśli o przewidywania chodzi, ale 82.8% zdobyte. Szkoda, że tylu zawodników znów wypadło z powodów chorobowych.

93 punkty, więc są powody do zadowolenia. Oczywiście mogło być lepiej, ale przynajmniej nie ma wstydu. Obaj kapitanowie trafieni (Josue + Ivi Lopez).

Fantasy 1 Liga

Nasza liga zajmuje 3 miejsce wśród innych rozgrywek prywatnych, a na jej szczycie, w walce o gadżety FS;), pozostaje Mateusz Rokuszewski z Weszlo.com.

W tej kolejce przy wyborach do Waszych składów pomógł oczywiście @Tommaso_Calcio, który przygotował fantastyczną zapowiedź kolejki.

Dołączajcie do naszej ligi w #Fantasy1Liga i wypatrujcie materiałów od chłopaków!

Liga Fantastycznego Skauta

Na szczycie generalki i naszej ligi JacSuw z zespołem LAS MIŃSKAS. Tuż za nim @SLAWOJ1 – gratulacje!

Ekipa FS

Na pierwsze miejsce miniligi wraca Igor, który zdobył w tej kolejce 116 punktów (Josue + Wieteska jako kapitanowie!). Tym samym z głębokiego miejsca w okolicach 3k, wskoczył na 170 OR. Reszta nie daje szans na spoczęcie na laurach!