Aye aye, captain! Kto na kapitana w GW26?

Aye aye, captain! Kto na kapitana w GW26? post thumbnail image

Tym razem dwóch kapitanów prawdopodobnie nie wybierzemy, ale dobrze byłoby trafić w chociaż jednego. Jakie są nasze propozycje? Sprawdźcie!

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie, którą znajdziecie na dole tekstu.

Ishak (dom, vs Jagiellonia Białystok) – najpewniejsza postać ofensywy Lecha. Komplet na trybunach, stulecie klubu i walka o lidera. Naprzeciw słaba Jagiellonia. Kolejorz już nie raz psuł sobie takie święta niskimi wynikami, ale wydaje się, że Ishak to bezpieczna opcja.

Ivi Lopez (dom, vs Legia Warszawa) – wysoka forma, kluczowa rola przy wielu akcjach zespołu i sfg. Legia się nie podłoży, a Raków prawdopodobnie nie zdobędzie w tym meczu 3+ goli, ale wciąż będzie zdecydowanym faworytem.

Wolski (dom, vs Śląsk Wrocław) – zapraszamy do Hype Trainu Rafała Wolskiego. Po odejściu trenera Bartoszka pomocnik Wisły Płock znajduje się w wysokiej formie i warto z tego skorzystać. Zwłaszcza, że przed nim mecz z kiepsko spisującym się Śląskiem Wrocław.

Podolski / Nowak (dom, vs Bruk-Bet Termalica Nieciecza) – opcja niemal idealna, biorąc pod uwagę przeciwnika. Problemem mogą się okazać drobne dolegliwości, bo we wtorek i w środę Podolski nie trenował z drużyną. W czwartek jednak dołączył już do zespołu, więc na niedzielę powinien być gotowy. Zachęcamy do śledzenia naszych przewidywanych składów, bo tam informujemy o wszystkich szczegółach. / Alternatywą jest zawsze Nowak.


Powyższe nazwiska najczęściej pojawiały się w naszych rozmowach, ale szukając jeszcze innych rozwiązań wytypowaliśmy poniższe kandydatury:

Szysz – wysoka forma (punktowa), domowy mecz i nie najtrudniejszy przeciwnik.

Angielski – nadzieja na przebudzenie i dalszą nieporadność Stali.

Milić – pewna opcja w defensywie Lecha, który ma fajną okazję do kontrolowanego zwycięstwa (patrz: fragment o Ishaku).

Kto na kapitana w 26. kolejce?

  • Ishak (45%, 135 Votes)
  • Podolski (21%, 63 Votes)
  • Inny (7%, 22 Votes)
  • Wolski (7%, 21 Votes)
  • Ivi Lopez (6%, 19 Votes)
  • Szysz (5%, 16 Votes)
  • Milić (3%, 9 Votes)
  • Angielski (2%, 7 Votes)
  • Nowak (2%, 6 Votes)

Total Voters: 298

Loading ... Loading ...

W powyższych tekstach korzystaliśmy z oficjalnych statystyk Ekstraklasa SA | Zdjęcia profilowe piłkarzy pochodzą z oficjalnej strony https://www.ekstraklasa.org/ i są własnością Ekstraklasa SA. |

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post