[Fantasy 1 Liga] Kto na kapitana?

[Fantasy 1 Liga] Kto na kapitana? post thumbnail image

Tomek Grabek przygotował dla Was mini-poradnik przed deadlinem Fantasy 1 Liga. Była już obszerna zapowiedź kolejki, więc czas na propozycje kapitańskie!

Patryk Makuch (vs Korona – H, vs ŁKS – A)

10 bramek, 7 asyst. Obowiązkowy numer jeden w naszych propozycjach. Świetne statystyki, podwójna kolejka i Miedź na prostej drodze do awansu. Według słów trenera Łobodzińskiego w zawodniku drzemią jeszcze spore rezerwy. Liczymy, że uda się je uwolnić przy okazji spotkań z Koroną i ŁKS-em. Z tymi przeciwnikami nie zdobył bramki w jesiennych spotkaniach.

Opcje dla szukających dużych różnic i nie bojących się ryzyka wśród zawodników Miedzi
to Maxime Dominguez oraz Nemanja Mijuśković.

Hubert Adamczyk / Adam Deja (vs GKS Katowice – H)

8 bramek, 8 asyst / 4 bramki, 3 asysty. Arka jest liderem wiosennej tabeli rozgrywek, a Adam Deja to odkrycie drużyny w pierwszych meczach. Adamczyk to podstawowy zawodnik ofensywnej układanki Tarasiewicza. Jak sam podkreśla zaufanie trenera i pozycja w drużynie pozwalają mu skupić się na poprawie indywidualnych statystyk oraz wpływają na ich poprawę.

José Antonio Pirulo (vs Resovia – A, vs Miedź – H)

5 bramek, 5 asyst. Może trochę zbyt wielkie nadzieje pokładamy w tym zawodniku. Podwójna kolejka jednak zobowiązuje, dlatego liczymy na jego przełamanie. Do tej pory w wiosennych meczach strzelał za spalonych, czas na trzymanie linii oraz poziom do którego nas przyzwyczaił w poprzednich sezonach.

Kto na kapitana w 24. kolejce?

  • Patryk Makuch (52%, 12 Votes)
  • José Antonio Pirulo (26%, 6 Votes)
  • Inny (9%, 2 Votes)
  • Maxime Dominguez (4%, 1 Votes)
  • Hubert Adamczyk (4%, 1 Votes)
  • Adam Deja (4%, 1 Votes)
  • Nemanja Mijuśković (0%, 0 Votes)

Total Voters: 23

Loading ... Loading ...

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post