Fantastyczny Skaut. Niezbędnik gracza Fantasy Ekstraklasa 1 Liga [Fantasy 1 Liga] Kto na kapitana w 25 kolejce?

[Fantasy 1 Liga] Kto na kapitana w 25 kolejce?

[Fantasy 1 Liga] Kto na kapitana w 25 kolejce? post thumbnail image

Po przerwie na mecze reprezentacji piłkarze wracają na boiska 1 ligi. Dla jednych był to czas odpoczynku, dla innych wytężonej pracy nad powrotem do optymalnej dyspozycji. Liczymy na to, że dostarczą nam równie wielu emocji, co wybrańcy selekcjonera Michniewicza. Spróbuje podpowiedzieć na czyje punkty można liczyć najbardziej.

Patryk Makuch (dom, vs Apklan Resovia) – napastnik Miedzi był rozczarowaniem poprzedniej podwójnej kolejki jego zespołu. Dla wielu z nas był pewniakiem i musieliśmy przełknąć gorycz porażki. Zwracam uwagę, że blokady (brak asysty lub bramki) Makuchowi zdarzały się już dwukrotnie w tym sezonie i zawsze trwały trzy mecze. Co ciekawe w trzech ostatnich meczach z Resovią także nie strzelał. Są więc rachunki do wyrównania z jej obrońcami. Mamy solidne podstawy do przełamania tego piłkarza i poprawy obecnego dorobku 32 punktów w Fantasy. W rankingu zawodników wybieranych na „C” przewodzi ze zdecydowaną przewagą. Jego wybór będzie więc taktycznie przemyślanym i bezpiecznym krokiem.

Hubert Adamczyk / Adam Deja / Karol Czubak (dom, vs Skra) –  trójka z Gdyni będąca motorem napędowym zespołu stanie do konfrontacji z zespołem w kryzysie. Skra nie wygrała od siedmiu spotkań, Arka jest w gazie i będzie chciała szybko zapomnieć o remisie z GieKSą. Piłkarzem tamtego spotkania został wybrany Czubak, a swoją świetną passę kontynuuje bohater wiosny Deja.

Mateusz Bochnak / Dominik Piła (dom vs Puszcza) –to na nich spoczywa odpowiedzialność za grę ofensywną zespołu i podtrzymanie świetnej passy zespołu. Dominik grał
w reprezentacji U-20 i strzelał z poprzednim spotkaniu ligowym, gdzie pokazał się z dobrej strony. Bochnak często podczas meczy jest przesuwany przez trenera do ataku w fazie ofensywnej i tworzy dwójkę napastników z nieobecnym tym razem Lebedyńskim. A rywal do poprawienia liczby punktów w naszej grze wydaje się idealny. Puszcza gra bardzo słabo
w obronie oraz kiepsko radzi sobie na wyjazdach.

Dla osób szukających różnic:

Łukasz Zjawiński (dom vs Korona) – chłopak wszedł do drużyny trenera Dudka i wziął ciężar gry na swoje barki. Trener mu ufa, kibice na takiego napastnika czekali od dawna, a on po prostu strzela i to przy słabszej dyspozycji kolegów. W czterech meczach zdobył cztery bramki, a do Nowego Sącza zawita Korona, która w ostatnim sparingu stracił trzy bramki.

Karol Biliński / Pirulo (Podbeskidzie vs ŁKS) – od skuteczności tego zawodnika zależy poprawa pozycji w tabeli Podbeskidzia. Sami trenerzy podkreślali, że receptą na wygrane jest odblokowanie ich najlepszego strzelca. Nad tym mieli pracować podczas ligowej przerwy. Pierwszym efektem był gol w sparingu z Jastrzębiem. Czas na bramki w lidze. Swoje okazje będzie z pewnością miał , bo ŁKS musi atakować. A w tych atakach najbardziej widoczny powinien być Hiszpan. Dwa gole w Rzeszowie, dobra gra z Miedzią zwiastują powrót
do formy.

Szymon Sobczak (dom vs Jastrzębie) – napastnik Zagłębia odblokował się w lidze, potwierdził to w sparingu z Tychami. A w poprzedniej rundzie Jastrzębiu już bramkę strzelał.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post