Podsumowanie 27. kolejki (nasze wyniki)

Podsumowanie 27. kolejki (nasze wyniki) post thumbnail image

Jak poszły nam przewidywania składów i ile punktów zdobył Wybór Skauta? Co słychać w naszych ligach? Kto błysnął w naszej ekipie? Wszystkiego dowiecie się z tego tekstu.

Przewidywane składy

Zdecydowanie najgorsza kolejka rundy. Pierwszy raz poniżej 80%, bo finalnie wyszło 79%. Nie szukamy usprawiedliwień i zacieramy rączki przed kolejną.

Wybór Skauta

Ishakowcy, jesteśmy w tym razem! Niesatysfakcjonujące 48 punktów to m.in. źle wybrany VC i kilka pechowych rotacji trenerów. Miłym zaskoczeniem Wieteska i Pekhart.

Liga Fantastycznego Skauta

Prowadzenie w naszej lidze utrzymuje JacSuw z zespołem LAS MIŃSKAS. On VC wybrał lepiej, bo na Ivim łącznie zgarnął 22 punkty.

Fantasy 1 Liga

Nasza liga zajmuje 1 miejsce wśród innych rozgrywek prywatnych! Na szczycie wciąż KonyTeam, który opaskę kapitańską powierzył Adamczykowi (30 pkt).

Ekipa FS

W Fantasy Ekstraklasa na prowadzenie wyszedł Tomek, któremu zapunktowało (4+ punktów) 9 z 11 zawodników! Pechowa dwójka to Kovacević i Ishak, ale menedżer Harcerzyków był na to przygotowany, sadzając na ławce Bieszczada i Abramowicza. Tomek Krucan wskoczył na pierwsze miejsce również w Fantasy 1 Liga.

W obu rozgrywkach przeskoczył Igora , który zapowiada zaciętą walkę do końca. 7 finałów!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post