[Fantasy 1 Liga] Kapitan GW27

[Fantasy 1 Liga] Kapitan GW27 post thumbnail image

Pierwszoligowy maraton wymaga szybkich decyzji, tym bardziej ciężko wybrać kapitana, który nie tylko zapewni nam solidne punkty ale pozwoli na uzyskanie przewagi nad konkurentami.

Patryk Makuch (dom vs Stomil Olsztyn) – napastnik z którym wiążemy wielkie nadzieje przed każdym jego występem. Tym razem w meczu domowym stanie naprzeciwko obrońcom Stomilu i powinien zakończyć swoją serię bez punktów. Trudno bowiem znaleźć lepszego rywala do zrealizowania tego celu. Stomil stracił w sezonie 49 bramek z czego 20 na wyjeździe. Dwie serie bez punktów trwały u Makucha trzy spotkania, ta trzecia powinna więc zakończyć się w sobotę.

Hubert Adamczyk (wyjazd vs Puszcza Niepołomice) – będzie kapitanem w wielu składach. Wprawdzie wszystkim drużynom ciężko gra się na boisku w Niepołomicach, a z Puszczą Adamczyk zaliczył do tej pory tylko jedną asystę w pięciu występach, ale kiedy poprawiać statystyki, jak nie w czasie wysokiej formy indywidualnej. Do tego cała drużyna prezentuje obok Miedzi najlepszą piłkę w tej rundzie.

Dariusz Zjawiński (wyjazd vs ŁKS Łódź) – wprawdzie przed nim ciężki wyjazd do Łodzi, jednak sześć bramek w sześciu meczach zobowiązuje. Nie może go zabraknąć w naszych propozycjach. Ciekawostką jest, że do tej pory nie konfrontował się on z pierwszą drużyną ŁKS-u, ale tej młodzieżowej strzelił 3 bramki.

Dominik Piła (wyjazd vs GKS Jastrzębie) – młodzieżowy reprezentant Polski jest w formie. Trzy ostatnie mecze zakończył dwoma bramkami i asystą. Teraz zagra przeciwko najsłabszej drużynie w ligowej tabeli, która ostatni raz czyste konto w meczu domowym zachowała 30 października.

Dla osób szukających różnic:

Dawid Błanik / Jakub Łukowski (dom vs Zagłębie Sosnowiec)

Nemanja Mijuśković (dom vs Stomil Olsztyn)

Kamil Biliński (wyjazd vs Apklan Resovia)

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post