[Fantasy 1 Liga] Kapitan GW28

[Fantasy 1 Liga] Kapitan GW28 post thumbnail image

Wkraczamy stopniowo w decydującą fazę sezonu i podwójne punkty są nam niezwykle potrzebne.

Adamczyk / Aleman / Czubak (dom vs GKS Jastrzębie) – Arka jest w gazie, a do kolejnych zwycięstw prowadzi ją wymieniona trójka zawodników. Oczywistym wyborem przed tą kolejką wydaje się Adamczyk. Nie skreślamy jednak dobrze punktującego w ostatnich spotkaniach Alemán oraz napastnika gdyńskiej drużyny. Dla osób chcących wyłamać się ze schematu i szukających różnic mogą być oni ciekawymi opcjami.

Zjawiński (dom vs Apklan Resovia) – siedem spotkań, siedem bramek. Nie trzeba pisać więcej o piłkarzu bez którego większość uczestników naszej gry nie wyobraża sobie swojego składu. Forma Sandecji również idzie w górę.

Pirulo (wyjazd vs Zagłębie Sosnowiec) – najlepszy zawodnik ŁKS-u w spotkaniu z Sandecją i najważniejsze ogniwo w formacji ofensywnej łódzkiej drużyny. Trudno wyobrazić sobie grę do przodu podopiecznych trenera Pogorzały bez niego. W Sosnowcu stanie przed szansą poprawy swoich statystyk oraz zwiększenia szans swojej drużyny na udział w barażach.

Błanik / Podgórski (wyjazd vs Chrobry Głogów) – Korona jedzie na ciężki mecz do Głogowa. Jednak obrona Chrobrego nie jest już tak szczelna, a na barkach tych dwóch zawodników spoczywa ofensywna gra drużyny trenera Ojrzyńskiego. Korona nie gra wprawdzie efektownie, ale za to efektywnie, zwiększając regularnie swój dorobek punktowy, na który solidnie pracuje wspomniana dwójka.

Mikita (dom vs GKS Katowice) – po świetnym spotkaniu w Legnicy napastnik Stomilu zmierzy się z obrońcami GieKSy, którzy popełniają kuriozalne błędy w obronie. Jeśli sprezentują mu okazję do bramek w Olsztynie, to z pewnością z nich skorzysta.

Wśród niszowych wyborów przed tą kolejką widzimy Bilińskiego i Makucha, którzy są pod presją i zmierzą się w bezpośrednim spotkaniu. Większa odpowiedzialność za wynik ciąży na tym pierwszym. Zapowiada się ciekawe i otwarte widowisko na stadionie Górali. W takim meczu najłatwiej o przełamanie.

[Fantasy 1 Liga] Kapitan GW28

 • Adamczyk (69%, 9 Votes)
 • Mikita (15%, 2 Votes)
 • Czubak (8%, 1 Votes)
 • Zjawiński (8%, 1 Votes)
 • Makuch (0%, 0 Votes)
 • Biliński (0%, 0 Votes)
 • Błanik (0%, 0 Votes)
 • Podgórski (0%, 0 Votes)
 • Pirulo (0%, 0 Votes)
 • Aleman (0%, 0 Votes)
 • Inny (0%, 0 Votes)

Total Voters: 13

Loading ... Loading ...

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post