Podsumowanie 29. kolejki (nasze wyniki)

Podsumowanie 29. kolejki (nasze wyniki) post thumbnail image

Jak poszły nam przewidywania składów i ile punktów zdobył Wybór Skauta? Co słychać w naszych ligach? Kto błysnął w naszej ekipie? Wszystkiego dowiecie się z tego tekstu.

Przewidywane składy

Dziwna kolejka, bo próbowaliśmy w piątek wytypować składy na 11 meczów (aż do środy). Wyszło 79%, ale wiadomo, że trudno to w ten sposób obliczać.

* ponieważ PS dał propozycje składów bez meczów środowych to nie ekscytujemy się tu porównaniem z nimi.

Wybór Skauta

133 punkty to jeden z najlepszych wyników jakie padły w tej kolejce. Nie podniecamy się, bo wiadomo jak działa Wybór Skauta, ale cieszymy się, że korzystając z naszych sugestii mogliście wzbogacić swoje składy o kilka punktów.

Liga Fantastycznego Skauta

FC TCZEWTEAM rozbił bank, zdobywając 134 punkty (kapitanów dwóch) i wskakując na pierwsze miejsce w naszej lidze i w klasyfikacji generalnej.

Fantasy 1 Liga

W naszej lidze prowadzi Bratko i jego KS Tadeuszów. Nic dziwnego, bo prowadzi też w klasyfikacji generalnej. W Arce siła!

Ekipa FS

Tomek Krucan doskonale wykorzystał kapitanów dwóch i wypracował sobie porządną przewagę nad resztą stawki. Zajmuje 29. miejsce w klasyfikacji generalnej, więc trudno się dziwić, że oglądamy jego plecy w minilidze!

„W Fantasy 1 Liga również prowadzi Tomek i tam musi uważać przede wszystkim na Krzyśka” – pisaliśmy tydzień temu. Nasze typy się sprawdziły , bo obaj panowie zrównali się punktami.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post