[Fantasy 1 Liga] Kapitan 29 kolejka

[Fantasy 1 Liga] Kapitan 29 kolejka post thumbnail image

Przed nami 29 kolejka zmagań. Fantasy 1 Liga zaskakuje nas praktycznie w każdej rundzie spotkań, ale pomimo tego próbujemy wskazać zawodników będących w dobrej dyspozycji i mających szansę na jej potwierdzenie punktami.

Pirulo (dom vs Chrobry Głogów) – piłkarskie święto ŁKS-u, otwarcie stadionu, pełne trybuny i chęć zwycięstwa… to powinna być duża motywacja dla najlepszego piłkarza łódzkiej drużyny. Swoim świetnym występem może zapisać się w klubowej historii.

Biliński (dom vs Stomil Olsztyn) – motor napędowy Podbeskidzia bez którego nie wyobrażamy sobie ich gry ofensywnej. Można powiedzieć, że zespół jest od niego uzależniony. Dlatego to właśnie może być autorem punktu zwrotnego tej rundy dla Górali, jakim byłoby zwycięstwo z osłabionym Stomilem. trudno chyba o lepszą okazję.

Chuca (dom vs Sandecja Nowy Sącz) – niewątpliwie jest on najlepszym zawodnikiem Miedzi w tym miesiącu. Otrzymał zaufanie od trenera, gra w pierwszym składzie i punktuje. Pod nieobecność Zapolnika będzie na nim spoczywała jeszcze większa odpowiedzialność za grę ofensywną zespołu z Legnicy.

Alemán(wyjazd vs Korona Kielce) – przed Arką bardzo ciężkie spotkanie w Kielcach. Cały czas niepewny pozostaje występ Adamczyka. Dlatego to właśnie on wyrasta na najważniejsze ogniwo w ofensywie gdyńskiej drużyny. W każdym z ostatnich trzech spotkań trafiał do siatki rywali.

Fortuna 1 Liga to rozgrywki bardzo nieprzewidywalne, dlatego dla osób lubiących ryzyko mamy także kilka niszowych propozycji kapitańskich.

Makuch (Miedź), Roman (Podbeskidzie), Rzuchowski (Chrobry), Fábry (Jastrzębie)

A jakie są Wasze typy? Zachęcamy do dzielenia się nimi w komentarzach.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post