Wybór Skauta – nasz skład [GW30]

Wybór Skauta – nasz skład [GW30] post thumbnail image

GW30 wchodzimy takim składem. Naszym zdaniem to najlepsza drużyna, jaką można ułożyć na tę konkretną kolejkę(!). Musicie bowiem pamiętać, że Wybór Skauta to zestawienie najkorzystniejszych opcji na dany ekstraklasowy weekend.


Ostatnia prosta na drodze do mistrzostwa! Raków , Lech i Pogoń muszą dopisać sobie 3 punkty w ligowej tabeli i znacznie więcej w #FantasyEkstraklasa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Koniec sezonuKoniec sezonu

Fantastyczna runda za nami. Działo się w optyce ligowej i w optyce Fantasy. Spadła Wisła Kraków, Legia Warszawa długo walczyła o utrzymanie, Lech Poznań zdobył mistrzostwo na 100lecie, Raków Częstochowa