Fantastyczny Skaut. Niezbędnik gracza Fantasy Ekstraklasa Bez kategorii,Podcast Podcast LOTTO Fantasy Ekstraklasa – 12.odcinek!

Podcast LOTTO Fantasy Ekstraklasa – 12.odcinek!

Podcast LOTTO Fantasy Ekstraklasa – 12.odcinek! post thumbnail image

Nowy odcinek podcastu już na streamingach! Możecie go znaleźć na Spotify, a także na Soundcloudzie.

Ze względu na rozegrane awansem mecze, 31. kolejka dla menadżerów LOTTO Fantasy Ekstraklasy, liczy tylko siedem spotkań. Nie będzie można zaś skorzystać z graczy Lecha Poznań, Rakowa Częstochowa, Pogoni Szczecin i Górnika Łęczna. Jak sobie radzić z blankową serią spotkań i to w kontekście końcówki sezonu?

Za mikrofonem: Wojciech Bajak (Ekstraklasa) oraz nasza ekipa, w tym debiutujący Tomek Krucan

Zapraszamy do odsłuchu i komentowania naszych pomysłów na Twitterze i Facebooku.