[Fantasy 1 Liga] Kapitan 31. kolejka

[Fantasy 1 Liga] Kapitan 31. kolejka post thumbnail image

Sezon nieubłaganie zbliża się do końca, a w lidze wiele zespołów ma wciąż o co walczyć. Różnice w OR i miniligach przeważnie są takie, że jeden dobry wybór kapitana może wywrócić wszystko do góry nogami. Po krótkiej naradzie, ekipa FS wytypowała takie nazwiska do opaski na ruszającą dziś kolejkę.

Adamczyk/Aleman/Czubak (wyjazd, vs Resovia Rzeszów) – Arka na wiosnę jest potworem i wygrywa wszystko jak leci. Do tego po prostu sporo strzela. Adamczyk na wiosnę 8 bramek i asysta. Podchodzi też do karnych.  Aleman – 5 bramek i 2 asysty. Mniej ceniony Czubak: 6 bramek. Wiadomo, każdy zespół się kiedyś zacina, Arka lepiej gra w domu niż na wyjazdach, ale aż ciężko uwierzyć, żeby ktoś z tej trójki nie był zamieszany w bramki swojej ekipy.

Biliński (dom, vs Zagłębie Sosnowiec) – Podbeskidzie zawodzi na wiosnę, ale Bila wciąż jest liderem strzelców. Górale muszą się wziąć w garść i zacząć wygrywać, bo pociąg do stacji “baraże” zaczyna odjeżdżać.

www.freepik.com

A ponieważ poczynania Bilińskiego obserwować będzie wysłannik z ramienia FS , to zwyczajnie nie mogło takiej kandydatury zabraknąć w naszym zestawieniu 🙂

Pawłowski (wyjazd, vs ŁKS Łódź) – Bartek przerasta tę ligę, przynajmniej na papierze. Przed nim duże derby, a na horyzoncie spore szanse na powrót do elity. Ostatnio przyhamował, bo nie grał z powodu kontuzji, ale na wiosnę już 3 trafienia. Jeśli tylko ze zdrowiem będzie okej, to potencjał jest.

Makuch (dom, vs Chrobry Głogów) – napastnik Miedzi ostatni mecz zaczął na ławce, ale i tak zdołał strzelić bramkę. Miedź ma Ekstraklasę na wyciągnięcie ręki, a o Makucha pytają duże polskie kluby. 

Podgórski (dom, vs Górnik Polkowice) – szanse na bezpośredni awans uciekają Koronie, ale to nie zwalania zespołu od gry z całego złocisto-krwistego serducha. Podgórski to solidny pomocnik z rzutami karnymi i pewnym składem.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post