Dzień: 2022-05-05

Terminarz Fantasy 1 Liga [GW32-34]Terminarz Fantasy 1 Liga [GW32-34]

Kalendarz Fantasy 1 Liga. Analiza statystyczna terminarza każdej drużyny, dzięki której wiemy na kogo stawiać w najbliższych kolejkach.

Podcast LOTTO Fantasy Ekstraklasa – nowy odcinek!Podcast LOTTO Fantasy Ekstraklasa – nowy odcinek!

Nowy odcinek podcastu już na streamingach! Możecie go znaleźć na Spotify, a także na Soundcloudzie.

Wzrosty/spadki cen zawodników [GW31]Wzrosty/spadki cen zawodników [GW31]

Kolejne zmiany cen zawodników w Fantasy Ekstraklasa. Kto poszedł w górę? Kto spadł? Poniżej prezentujemy zestawienie zmian. Zmiany cen zawodników w grze występują kilka razy na rundę. Zaprezentowanie wzrostów i

Prognoza Skauta – zapowiedź kolejki [GW32]Prognoza Skauta – zapowiedź kolejki [GW32]

Po blankowej kolejce wracamy do normalności. Znowu w naszych składach mogą punktować gracze z topowych drużyn. Ale czego spodziewać się po ich występach? Kim skład uzupełnić? Gdzie ewentualnie szukać różnic?

Aye aye, captain! Kto na kapitana w GW32?Aye aye, captain! Kto na kapitana w GW32?

Po emocjach związanych z finałem Pucharu Polski oraz po nerwowym odświeżaniu strony Fantasy Ekstraklasy w poszukiwaniu dodatkowych punktów zawodników w ramach BGW, wracamy do normalnego trybu pełnej kolejki. To sprawia,