Podsumowanie 33. kolejki (nasze wyniki)

Podsumowanie 33. kolejki (nasze wyniki) post thumbnail image

Jak poszły nam przewidywania składów i ile punktów zdobył Wybór Skauta? Co słychać w naszych ligach? Kto błysnął w naszej ekipie? Wszystkiego dowiecie się z tego tekstu.

Przewidywane składy

Drugi najlepszy wynik rundy! Trafiliśmy 86,36% nazwisk, a co istotniejsze – większość tych kluczowych przewidzieliśmy poprawnie.

Wybór Skauta

Marne 41 punktów nigdy nie będzie dla nas powodem do dumy. Zawiódł Raków, ale też Grosicki, Kądzior czy Wszołek.

Liga Fantastycznego Skauta

W największej lidze Fantasy Ekstraklasa prowadzenie utrzymuje Ciekawostka, mimo że jej menedżer Bolencjusz zdobył 44 punkty (a wicelider ze swoim Naprzód Łopata aż 78 pkt).

Fantasy 1 Liga

Chyba już nikt nie dogoni Bratko i jego KS Tadeuszów. Wprawdzie nie była to udana kolejka dla naszego lidera (póki co 25 pkt), ale utrzymuje się on na szczycie od dawna i z przyjemnością obserwuje się jego walkę o mistrzostwo!

Ekipa FS

Podobnie jak w Ekstraklasie – mistrza już znamy i z pewnością zostanie nim Tomek Krucan, zajmujący 19. miejsce w klasyfikacji generalnej. Ciekawiej jest za jego plecami, ale o ostatecznych rozstrzygnięciach przekonamy się dopiero po sobotniej Multilidze.

W Fantasy 1 Liga prowadzi natomiast na ten moment Tomek Grabek, czyli nasz ekspert od ligowego zaplecza! Świetnie wykorzystał kapitana i wskoczył na wysokie miejsce w OR. Detronizując przewagę duetu TK + KB, na drugim miejscu melduje się Igor Borkowski i jego FC Dominik Nagy. Przypominamy jednocześnie, że ostatni mecz bieżącej kolejki w 1 lidze, rozegrany zostanie dzisiaj.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post