Nasze ligi – podsumowanie rundy

Nasze ligi – podsumowanie rundy post thumbnail image

W piłce nożnej kochamy efektowne bramki, piękne akcje i ciekawe rozwiązania taktyczne. Najważniejsze jest jednak pokonanie rywala. W Fantasy Ekstraklasa sytuacja wygląda podobnie, bo wszystkim nam przyświeca wspólny cel: #PokonajKumpli!

Rywalizujemy w pojedynkach, pucharach, małych i dużych miniligach z nagrodami lub bez, a także w klasyfikacji generalnej. Reprezentacja Fantastycznego Skauta, wspierana przez LOTTO Fantasy Ekstraklasę, zaprosiła Was w tej rundzie do rywalizacji o m.in oficjalną piłkę Ekstraklasy, Football Managera, czy gadżety wybranego klubu naszej ligi. Stawka była wysoka, ale i chętnych wielu – w największej minilidze stanęły do walki 1479 drużyny. Kto okazał się najlepszy z najlepszych?

I MIEJSCE: CIEKAWOSTKA (BOLENCJUSZ)

II MIEJSCE: LUBOŃ (KOŁPIII)

III MIEJSCE: CHICKEN KILLERS (ŁUKASZ PETELICKI)

NAJWYŻSZY WYNIK POJEDYNCZEJ KOLEJKI: SMOKI SPOD WAWELU (BARTOSZ KWIECIEŃ)

Czy wygrywasz, czy nie… Za wspólną zabawę dziękujemy wszystkim menedżerom. Tym, którzy Ekstraklasą zajmują się na co dzień (Krzysiek, Maja i spółka, dzięki!), ale także entuzjastom z dalekich stron (reprezentant Indonezji, Ken Renaldo, zajął 77. miejsce w generalce!). Doceniamy również członków naszej ekipy, z której trójka zajęła miejsca w TOP500: Tomek Krucan z niesamowitym 9. miejscem w OR, a także Michciu i Mario, wywierający na naszym liderze presję.

W tej rundzie bawiliśmy się również w Fantasy 1 Liga. Ze spontanicznego pomysłu na chwilę przed pierwszym deadlinem, udało nam się wejść na ten rynek z przytupem. Do naszego zespołu dołączył Tomek Grabek, który stworzył prawdziwe one-man army – w pojedynkę opracowywał cotygodniowe materiały na temat ekstraklasowego zaplecza, a na swoim profilu twitterowym gromadził wszystkie najważniejsze informacje dotyczące Fortuna 1 Ligi. Ekspert nie myśli, ekspert wie! Tomek wygrał naszą wewnętrzną mini-ligę, choć w ogólnodostępnych rozgrywkach Fantastycznego Skauta (117 drużyn) musiał uznać wyższość Bratko, prowadzącego zespół KS Tadeuszów. Gratulacje dla obu Panów (i nie tylko) i cieszymy się, że teraz możemy rywalizować na kilku frontach.

Słowem: dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami budują społeczność polskiego Fantasy. Gratulujemy wszystkich zdobytych punktów i dziękujemy za wspólną zabawę. Do następnego!


W sprawie wręczenia nagród skontaktujemy się ze zwycięzcami.

Photo by Ariel on Unsplash

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post