Koniec sezonu

Koniec sezonu post thumbnail image

Fantastyczna runda za nami. Działo się w optyce ligowej i w optyce Fantasy. Spadła Wisła Kraków, Legia Warszawa długo walczyła o utrzymanie, Lech Poznań zdobył mistrzostwo na 100lecie, Raków Częstochowa i Pogoń Szczecin potwierdziły swoją mocną pozycję. Nasz Tomek zrobił 9OR, większość z nas zrobiła doskonałe wyniki, projekt FS rozwijał się prężnie, ruszyliśmy z podcastem, a drugi Tomek uruchomił dobre treści o 1.lidze. Wy dzielnie walczyliście w naszych ligach, o czym możecie przeczytać w tym tekście. No a my przewidywaliśmy dla Was składy. Jak nam poszło na tym polu, możecie przeczytać w krótkim podsumowaniu

Natomiast to wszystko nie wydarzyłoby się bez Was. Bez Waszego wsparcia. Waszych uwag, komentarzy, serduszek, krytyki, kciuków w górę. Mamy ogromną frajdę z robienie czegoś, czego nie było, a co spotyka się z Waszym pozytywnym odbiorem. Dziękujemy, że jesteście!

Mamy teraz kilka dni na posprzątanie, rozesłanie nagród i… zaczynamy przygotowania do nowej rundy! Szybko zleci! Do zobaczenia!

Photo by Aaron Burden on Unsplash

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post