Sparingi – aktualizacja

Sparingi – aktualizacja post thumbnail image

Ekstraklasa startuje już za 9 dni! A skoro tak, to każdy szanujący się menadżer #FantasyEkstraklasa powinien zainteresować się tym, jak poszczególne zespoły radzą sobie w sparingach: czy strzelają wiele bramek, czy wręcz przeciwnie, czy ich defensywy są dziurawe jak sito, czy szczelne niczym hermetycznie zamykany pojemnik. A przede wszystkim – jak wyglądają minuty poszczególnych zawodników w sparingach oraz ich forma. Z całą pewnością warto wiedzieć jak najwięcej o piłkarzach będących w formie, a także sytuacji kadrowej poszczególnych zespołów. Niezmiennie dajemy Wam taką możliwość, dzięki aktualizowanej zakładce z wynikami, strzelcami, składami oraz innymi informacjami. Sprawdzajcie klikając poniżej!


Sparingi [wyniki, strzelcy bramek, składy i dodatkowe informacje]

fot. Zdjęcie autorstwa Mike z Pexels.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post