Fantastyczny Skaut. Niezbędnik gracza Fantasy Ekstraklasa Bez kategorii Ruszyło! Start Fantasy Ekstraklasa i liga z nagrodami

Ruszyło! Start Fantasy Ekstraklasa i liga z nagrodami

Ruszyło! Start Fantasy Ekstraklasa i liga z nagrodami post thumbnail image

Wystartowała Fantasy Ekstraklasa! O lidze i planach na najbliższe dni.

Cóż za czas, żeby żyć! Fantasy Ekstraklasa odpalona, więc i Fantastyczny Skaut odpalony. To już czwarta runda naszej działalności – z każdą kolejną rozwijamy się dla Was, więc i tym razem planujemy coraz ciekawsze rozwiązania.

Zaczynamy się powoli zastanawiać nad składami, porównywać ceny, sprawdzać wyniki meczów sparingowych i rezultaty okienka transferowego. Po co tracić – tak cenny dla wszystkich menedżerów – czas, na przegrzebywanie Internetu i nieraz kiepsko zorganizowanych stron klubowych? U nas znajdziecie przewidywane składy, pełne raporty meczowe, dane dotyczące wykonawców stałych fragmentów gry i szeroko pojętego okresu przedsezonowego!

W najbliższym tygodniu zbombardujemy Was ilością materiałów, mających na celu pomoc w ułożeniu drużyny marzeń. Wypatrujcie artykułów z propozycjami wyborów opcji budżetowych, kapitanów i wielu innych. No to co, zaczynamy? 

Liga Fantastyczny Skaut: f7f9783e

To już czwarta edycja, podczas której, rywalizować będziemy o cenne nagrody. Poprzednio była to m.in. oficjalna piłka PKO BP Ekstraklasy lub gra Football Manager 2022. Nie zawiedliśmy wtedy i nie zawiedziemy tym razem. W tej edycji zagramy o:

I MIEJSCE: OFICJALNA PIŁKA PKO BP EKSTRAKLASA
II MIEJSCE: FIFA / FOOTBALL MANAGER
III MIEJSCE: GADŻETY WYBRANEGO KLUBU ESA
NAJWYŻSZY WYNIK POJEDYNCZEJ KOLEJKI W RUNDZIE: GADŻETY FS

zdjęcie główne autorstwa Clemens van Lay z Unsplash

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post