Scena Fantasy – ważne miniligi w grze.

Scena Fantasy – ważne miniligi w grze. post thumbnail image

Lada dzień zaczynamy kolejną rundę najpiękniejszej #FantasyEkstraklasa. Będziemy Wam pomagać i będziemy Was inspirować do poszukiwań najciekawszych składów. Będziemy dużo gadać i pisać, a wszystko po to, żeby rosła społeczność tej świetnej zabawy.

Ale tę piękną społeczność będziecie tworzyć Wy. A ponieważ kluczem do realizacji hasła #PokonajKumpli jest walka w miniligach to w uznaniu dla Waszej pracy i w dobrej wierze przejrzeliśmy klasyfikację lig prywatnych i wybraliśmy kilka pozycji na które warto zwrócić uwagę.

  • Polski Skład – liga Piotrka Sikory, w której mogą grać składy zbudowane jedynie z polskich zawodników, co jest ciekawym urozmaiceniem zabawy. W tej edycji na zwycięzców czekają puchary
  • WieściZSzatniESA – liga Benjego, który ESA ma w serduchu i jest filarem budowania naszej społeczności. Liga zamknięta, ale mocne nagrody i możliwość zmierzenia się z dziennikarzami i sportowcami.
  • Kilka Słów O Legii – nowy, silny gracz na rynku, przewidujemy i mamy nadzieję, że będą aktywni w sieci. Liga dedykowana dla kibiców Legii, ale otwarta dla wszystkich. Nagrody zasponsorował stołeczny klub, więc jest o co grać!
  • Action Podkarpacie – liga z tradycjami i nagrodami, zawsze mocno obsadzona. Ma również wersję H2H. Wstęp zostaje zamknięty po 1.kolejce. Nagrody gwarantowane.
  • SuperLiga VALTOVIA – 16 sezonów w grze. To mówi samo za siebie. Imienne puchary za miejsca na podium. Liga publiczna.
  • Liga Najlepszych – też już kilka lat w grze i kilku znanych, mocnych graczy. Liga publiczna.
  • Bebel Liga IX – na wiosnę 2022 podium lig prywatnych. Liga publiczna, z nagrodami.

I tak, na pewno kogoś pominęliśmy, ale nie zrobiliśmy tego celowo. Po prostu wynotowaliśmy kilka ciekawych projektów, żeby zwrócić Waszą uwagę, że dzieje się dużo fajnych rzeczy. Jeśli chcecie dać znać o jakiejś ciekawej lidze – komentarze są Wasze.

Jesteście w trakcie przygotowań do rundy? Nie przegapcie tych kluczowych artykułów:

Sylwetki kilku nowych graczy w ESA

Podsumowanie sparingów

Opcje budżetowe 0.7-1.1

Opcje budżetowe 1.2-1.6 cz. I

Oczywiście po lekturze całości, serdecznie zapraszamy Was też do naszej ligi 😉 – publicznej, z nagrodami i naszym zdaniem 🙂 bardzo fajnej i mocnej.

Photo by Nainoa Shizuru on Unsplash

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post