[Fantasy 1 Liga] Kapitan 1 kolejka

[Fantasy 1 Liga] Kapitan 1 kolejka post thumbnail image

Wybór kapitana jest niezwykle istotny, zwłaszcza na starcie nowej edycji Fantasy 1 Ligi. Trafienie z opaską pozwala na zyskanie przewagi nad rywalami. Niektórzy lubią bezpieczne podejście do tematu i wybierają piłkarzy na których stawiają gracze Fantasy. Inni lubią ryzykować, choć to nie zawsze popłaca. W obecnej edycji należy pamiętać o nowej możliwości – „Kapitan X3”. Oto nasze typy przed tą kolejką.

 

Adamczyk / Alemán (wyjazd vs Podbeskidzie Bielsko-Biała)

Zawodników Arki czeka trudny wyjazd do Bielska-Białej. Ostatni mecz tych zespołów dostarczył kibicom wielu emocji. Arka jest jednym z faworytów obecnego sezonu, a gra ofensywna zespołu trenera Tarasiewicza zależy od dyspozycji tej dwójki.

Mešanović (dom vs Odra Opole)

Zdobywca 11 bramek w poprzednim sezonie ma być motorem napędowym zespołu z Niecieczy w nadchodzącym sezonie. Jego bramki mają przybliżyć Słoniki do szybkiego powrotu na ekstraklasowe boiska.

Kamil Biliński ( dom vs Arka Gdynia)

Król strzelców poprzedniego sezonu ma poprowadzić Górali do wysokiego miejsca w tabeli i walki o awans. Podbeskidzie bardzo solidnie wyglądało w meczach sparingowych. Ciekawie budują oni swoje akcje ofensywne i stwarzają sporo sytuacji pod bramką przeciwnika. O ich wykończenie ma zadbać, jak zawsze kapitan.

Na radarze Fantastycznego Skauta:

Pirulo (dom vs GKS Katowice)

Fernández (dom vs Sandecja Nowy Sącz)

Sobczak (dom vs Apklan Resovia Rzeszów)

Michalik (dom vs Chrobry Głogów)

Zdjęcia pochodzą z oficjalnych stron klubowych i są ich własnością. 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post