[Fantasy 1 Liga] Kapitan 2 kolejka

[Fantasy 1 Liga] Kapitan 2 kolejka post thumbnail image

W poprzedniej kolejce faworyci do opaski nie punktowali zbyty dobrze. Spróbujemy wskazać piłkarzy, którzy mogą pokusić się o lepsze statystyki 2 kolejce.

Daniel Rumin (dom vs ŁKS Łódź)

Daniel Rumin w pierwszej kolejce zdobył bramkę w Chojnicach. Potwierdził tym samym dobrą dyspozycję ze sparingów. W pięciu meczach kontrolnych zdobył 4 bramki. Napastnik świetnie odnalazł się w taktyce trenera Nowaka oraz otrzymuje większe wsparcie od kolegów z linii pomocy. Mecz z ŁKS-em będzie okazją do podtrzymania skuteczności.

Andreja Prokić (wyjazd vs Puszcza Niepołomice)

Stal w pierwszym spotkaniu pokazała, że nie zamierza kalkulować i będzie nadal grała swoją ofensywną piłkę. Ważnym elementem układanki trenera Myśliwca jest Prokić, zdobywca bramki w spotkaniu z Chrobrym. Zawodnik bardzo dobrze wspomina swój ostatni występ na stadionie w Niepołomicach. Było to 15.08.2012 roku, a Stal wygrała z Puszczą 4:1. Autorem wszystkich trafień dla drużyny z Rzeszowa był Prokić.

Karol Czubak (dom vs Zagłębie Sosnowiec)

Czubak ma za sobą bardzo dobry występ przeciwko Podbeskidziu. Jego akcja i podanie otworzyły drogę do bramki Igonena. W tamtym spotkaniu wykonał on także dużą pracę dla swojego zespołu. Teraz będzie miał okazję na potwierdzenie formy i strzelenie pierwszego gola w sezonie. Obrona Zagłębia nie należy do najlepszych w lidze.

Piłkarze do opaski na radarze Fantastycznego Skauta:

Krzysztof Wołkowicz ( dom vs ŁKS Łódź)

Muris Mešanović ( wyjazd vs GKS Katowice)

Adrian Błąd ( dom vs Bruk-Bet Termalica Nieciecza)

Michał Janota / Kamil Biliński ( wyjazd vs Odra Opole)

Daniel Szczepan ( wyjazd vs Chrobry Głogów)

Zdjęcia pochodzą z oficjalnych stron klubowych i są ich własnością.
Tagi:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post