[Fantasy 1 Liga] Kapitan 3 kolejka

[Fantasy 1 Liga] Kapitan 3 kolejka post thumbnail image

Wybór kapitana staje się jeszcze bardziej istotny z uwagi na start 1 Liga Fantasy Cup. Zwykle trafienie opaski pozwala zdobyć 3 punkty w bezpośrednim pojedynku z innym uczestnikiem Fantasy 1 Ligi.

Pirulo ( dom vs Skra Częstochowa )

ŁKS stanie przed szansą na zdobycie kolejnych trzech punktów oraz odniesienia pierwszego zwycięstwa na nowo otwartym stadionie. Oczy wszystkich ełkaesiaków będą z nadzieją zwrócone w kierunku lidera ich drużyny. W poprzednim sezonie Pirulo zagrał w jednym meczu ze Skrą, zdobywając w nim bramkę oraz asystę.

Adamczyk ( wyjazd vs Wisła Kraków )

Spotkanie z Wisłą w Krakowie będzie doskonałą okazją dla Huberta Adamczyka do pokazania pełni swoich możliwości. To właśnie w takich meczach piłkarze o możliwościach pomocnika Arki mogą swoimi niekonwencjonalnymi zagraniami przesądzić o zwycięstwie.

Poznar ( dom vs GKS Tychy )

Przed startem sezonu na lidera linii ataku Niecieczy typowany był Mešanović. Tymczasem pierwsze dwa spotkania pokazały dobrą formę Poznara i to on stał się póki co najważniejszą postacią w ofensywie zespołu trenera Latala. Ma na swoim koncie 2 bramki oraz 2 asysty, a ponieważ jego drużyna prezentuje dobrą dyspozycję to w meczu z GKS-em Tychy powinien mieć okazje do powiększenia swojego dorobku.

Biliński ( dom vs GKS Katowice)

Ławka rezerwowych w spotkaniu przeciwko Odrze podziałała mobilizująco na kapitana Górali. Spotkanie zakończył z bramką, a jego podrażniona ambicja może pozytywnie wpłynąć na jego postawę w kolejnym domowym spotkaniu. GKS jest niewygodnym rywalem dla Podbeskidzia, które będzie chciało przełamać swoją fatalną serię na własnym obiekcie i zdobyć wreszcie 3 punkty pod Klimczokiem.

Zdjęcia pochodzą z oficjalnych stron klubowych i są ich własnością.
Tagi:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post