[Fantasy 1 Liga] Kapitan 7 kolejka

[Fantasy 1 Liga] Kapitan 7 kolejka post thumbnail image

Przed nami 7 kolejka w której dojdzie do kilku ciekawie zapowiadających się spotkań. Dla nas istotna będzie postawa graczy którym powierzymy opaskę kapitana. Oto nasze propozycje

Kamil Biliński ( dom vs Puszcza Niepołomice )

Kapitan Górali zapewnił swojej drużynie zwycięstwo w Głogowie strzelając swoją trzecią bramkę w sezonie. Rok temu w sierpniowym starciu z Puszczą zdobył bramkę i zanotował asystę. To dobry prognostyk przed sobotnim meczem.  Podbeskidzie dobrze weszło w rundę, punktuje i stwarza sobie wiele sytuacji pod bramką przeciwnika. Biliński oddał w tym sezonie już 18 strzałów na bramki rywali z czego 8 było celnych.

Karol Czubak ( dom vs Odra Opole )

Na obecnym etapie sezonu najlepsza 9 w Fortuna 1 Lidze. Niezastąpiony w ofensywie Arki i świetnie pracujący dla drużyny. Trzy bramki i asysta sprawiły, że jest najlepszym obecnie napastnikiem w Fantasy. Arka w weekend będzie podejmować u siebie Odrę, której Karol nie strzelił jeszcze bramki. Zapisał na swoim koncie jedynie asystę w poprzednim sezonie. Wydaje się, że najbliższy mecz będzie świetną okazją do poprawy statystyk z tym rywalem.

Fernández / Żyro ( dom vs Skra Częstochowa )

Duet z Wisły stanie na przeciwko defensywy częstochowskiej Skry. Rozmontowanie obrony najbliższego rywala będzie wymagało skuteczności i kreatywności w grze. Właśnie tego kibice Białej Gwiazdy oczekują od swoich najskuteczniejszych zawodników. Fernández ma na swoim koncie trzy trafienia w czterech występach. Żyro ma dwie bramki i jedną asystę. Jeden z nich z pewnością poprawi swoje statystyki.

Pirulo ( dom vs Ruch Chorzów )

Hiszpan w ostatnich meczach nie rozpieszczał swoją grą. W dwóch ostatnich spotkaniach nie dopisał do swojego konta bramki czy asysty. Teraz przed zawodnikami ŁKS-u niezwykle ciekawie zapowiadające się starcie z chorzowskim Ruchem. W takich meczach Pirulo potrafi decydować o wyniku.

Inne opcje warte rozważenia:

Krzysztof Wołkowicz ( wyjazd vs Sandecja Nowy Sącz )

Omran Haydary ( dom vs Odra Opole )

Szymon Sobczak ( dom vs Chrobry Głogów )

Adam Mesjasz ( wyjazd vs Wisła Kraków )

Zdjęcia pochodzą z oficjalnych stron klubowych i są ich własnością.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post