Nasze wyniki po weekendzie.

5 thoughts on “Nasze wyniki po weekendzie.”

 1. Tęsknie za poprzednim formatem pisze:

  Cześć, przynajmniej szczerze, że tęsknię za formatem z poprzedniego sezonu. Podsumowanie kolejki, porownywanie z PS trafności typowania składów czy wykresy zmiany cen zawodników, były według mnie o niebo lepsze i byly kopalnia użytecznych informacji i tęsknię za nimi, choć zdaję sobie sprawę, że na pewno wymagały dużo pracy

  1. Tęsknie za poprzednim formatem pisze:

   *powiem szczerze

  2. Al pisze:

   Popieram

  3. slam pisze:

   Również mi tego brakuje ☹️

  4. Dzięki za Twój i pozostałe komentarze. Fajnie, że to piszecie. Fakty są takie, że uprościliśmy format również ze względu na braki czasowe. Ale też dlatego, że dostawaliśmy wcześniej sygnały, iż prościej = lepiej jak i że np porównania z PS są niepotrzebne i nie na miejscu. My cały czas notujemy sobie wyniki Przeglądu, choćby po to, żeby wiedzieć czy nadal idzie nam to tak dobrze 😉

   Nie obiecuję, że regularnie, ale skoro Was to ciekawi to raz na jakiś czas dam znać w „starym formacie”, okej?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Post