Nasze wyniki po weekendzie.

5 thoughts on “Nasze wyniki po weekendzie.”

  1. Cześć, przynajmniej szczerze, że tęsknię za formatem z poprzedniego sezonu. Podsumowanie kolejki, porownywanie z PS trafności typowania składów czy wykresy zmiany cen zawodników, były według mnie o niebo lepsze i byly kopalnia użytecznych informacji i tęsknię za nimi, choć zdaję sobie sprawę, że na pewno wymagały dużo pracy

    1. Dzięki za Twój i pozostałe komentarze. Fajnie, że to piszecie. Fakty są takie, że uprościliśmy format również ze względu na braki czasowe. Ale też dlatego, że dostawaliśmy wcześniej sygnały, iż prościej = lepiej jak i że np porównania z PS są niepotrzebne i nie na miejscu. My cały czas notujemy sobie wyniki Przeglądu, choćby po to, żeby wiedzieć czy nadal idzie nam to tak dobrze 😉

      Nie obiecuję, że regularnie, ale skoro Was to ciekawi to raz na jakiś czas dam znać w „starym formacie”, okej?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post