[Fantasy 1 Liga] Kapitan 9 kolejka

[Fantasy 1 Liga] Kapitan 9 kolejka post thumbnail image

W najbliższej kolejce lista kandydatów do opaski wydaje się krótsza. Postaramy się pomóc w dobrym wyborze naszymi propozycjami.

Ángel Rodado ( dom vs Puszcza Niepołomice )

ZA: świetne wejście do zespołu; 3 gole w 2 meczach; podstawowy skład; mecz z Puszczą, która gorzej radzi sobie na wyjazdach.

PRZECIW: twarda gra obrońców Puszczy.

Dawid Olejarka ( wyjazd vs Zagłębie Sosnowiec )

ZA: 10 oddanych strzałów na bramkę rywali, 6 celnych i 3 bramki, świetnie odnajduje się w taktyce trenera Myśliwca, Zagłębie nie wygrało trzech ostatnich spotkań; w Fantasy jest pomocnikiem; mecz pucharowy zaczął na ławce (wszedł dopiero w 70 minucie).

PRZECIW: Stal traci sporo bramek, nie odniosła jeszcze zwycięstwa na wyjeździe. Strzelił bramkę Podbeskidziu, ale wcześniej miał 3 mecze bez gola. Brak asyst.

José Antonio Pirulo ( dom vs Górnik Łęczna )

ZA: pewność składu, 4 bramki na kocie, ŁKS lepiej prezentuje się w ofensywie w meczach domowych, trzykrotnie w karierze mierzył się z obrońcami Górnika – zdobył 2 bramki. Górnik bez wygranej na wyjeździe.

PRZECIW: w meczu pucharowym zmarnował dwukrotnie rzut karny, brak regularności, brak asyst.

Adam Radwański ( dom vs Chojniczanka Chojnice )

ZA: 2 bramki, dobra dyspozycja, 13 strzałów (4 celne) na bramkę rywali – najwięcej w zespole, mecz z Chojniczanką słabo grającą na wyjazdach.

PRZECIW: statystyki: mało bramek, brak asyst.

Ciekawe opcje:

Szymon Sobczak ( dom vs Stal Rzeszów )

Hubert Adamczyk / Omran Haydary ( dom vs GKS Tychy )

Mateusz Bochnak ( wyjazd vs Sandecja Nowy Sącz )