Fantastyczny Skaut. Niezbędnik gracza Fantasy Ekstraklasa Bez kategorii Prognoza Skauta – zapowiedź kolejki [GW10]

Prognoza Skauta – zapowiedź kolejki [GW10]

Prognoza Skauta – zapowiedź kolejki [GW10] post thumbnail image

Poprzednio padło wiele bramek i wiele rekordów punktowych. Tym razem pary spotkań wydają się być łatwiejsze, więc powinno być jeszcze lepiej. Na kogo stawiamy?

16.09. 18:00 Piast Gliwice Śląsk Wrocław

Piast Gliwice

Osłabienia defensywne – przymusowe pauzy Katranisa i Mosóra związane z kartkami, powodują, że pomijamy w naszych poleceniach zawodników defensywnych Piasta. Jako swoisty must have jawi się na tym etapie sezonu Damian Kądzior (2.6, 43 pkt). Uzasadnienie jest w zasadzie niezmienne – niemal każda ofensywa akcja Piasta przechodzi przez niego. W ostatnim spotkaniu 2 asysty i bramka, a ogólnie 3 strzały, 2 podania kluczowe i 7 dośrodkowań. Śląsk ma swoje problemy i choć w statystykach defensywnych nie wygląda źle, to jednak regularnie ostatnio traci bramki. A skoro tak, to opcją na różnicę może być potencjalnie Wilczek (2.4, 35 pkt). Pewny skład, 4 gole do tej pory, strzały 17/8 i jeżeli dojdzie skuteczność, to któreś z dograń Kądziora może się udać wykończyć. (MM)

Śląsk Wrocław