Wyniki GW10

Z lekkim opóźnieniem, ale są wreszcie nasze rozliczenia za GW10. I korzystając z przerwy reprezentacyjnej kilka słów komentarza.

83,33% to wynik bardzo przyzwoity, aczkolwiek w tym sezonie wysoko zawiesiliśmy sobie poprzeczkę, więc jest nad czym pracować. Z trzech kompletów najbardziej cieszy ten Rakowa, bo jak dobrze wiecie rotacje Papszuna nie od dziś spędzają nam sen z powiek.

W tym sezonie nie rozmawiamy już o wynikach PS. Uznaliśmy, również po Waszych sugestiach, że to z różnych powodów nie jest potrzebne. Ale naturalnie porównujemy trafienia, choćby po to, żeby wiedzieć czy jesteśmy wciąż najlepsi. Jesteśmy! Ostatnią kolejkę co prawda zremisowaliśmy, ale patrząc na całą rundę mamy 41 piłkarzy trafionych lepiej. Nie bierzemy tu pod uwagę zaległych spotkań przypisanych do GW7, bo PS takich meczów nie przewiduje.

Bardzo fajne wyniki zaliczyły nasze obie XI na kolejkę. Przy okazji pojawiła się dyskusja czy formuła Wyboru Skauta jest trafiona. Spotykamy się z uwagami, że „tak to każdy może” i „nie ma sensu dawać jedenastki z DK co tydzień”. Regularnie próbujemy tłumaczyć jakie jest założenie WS, ale wszystko co robimy, robimy dla Was, więc jeśli macie jakieś sugestie, podzielcie się proszę. Obok screen z fb, raz jeszcze wyjaśniający jak my to sobie wymyśliliśmy.

W ligach Fantastycznego Skauta bez zmian. TORN HELKAR 3 utrzymał prowadzenie w ESA, a min Ivi Lopez na kapitanie i Mladenović w obronie dali mu piękne 87 punktów. W 1Liga pozycję lidera utrzymał brutus, chociaż nie trafił z kapitanem.

Między innymi świetna postawa Michała (1. w OR) sprawiła, że w klasyfikacji lig prywatnych Fantastyczny Skaut znów wskoczył na pierwsze miejsce! W 1Liga musimy jeszcze popracować, ale silna postawa min brutusa (3. w OR) utrzymuje nas na 6. pozycji!

Hasło klucz dla #FantasyEkstraklasa to #ograjkumpli, czyli pora rzucić okiem co dzieje się w naszych prywatnych mini-ligach.

W Ekstraklasie trzecią zieloną strzałkę z rzędu zalicza Igor i robiąc 83 punkty obejmuje prowadzenie! Co ciekawe, Igor na kapitana dał Ishaka. To pokazuje, że nie bez znaczenia jest wybór wice kapitana. A że w tym przypadku padło na Imaza, to Igor jest już 283. w OR.

W 1Liga – nuda. Tomek zdenerwował się stratą pierwszego miejsca, dał Michalika na kapitana i znów siedzi na fotelu lidera. Przy okazji jest już 183. w OR.

2 thoughts on “Wyniki GW10”

  1. Hej, dla mnie formuła z wyborem skauta jest słuszna. Ale brakuje mi podsumowań wszystkich meczów po zakończonej kolejce.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post