[Fantasy 1 Liga] Kapitan 12 kolejka

[Fantasy 1 Liga] Kapitan 12 kolejka post thumbnail image

Przedstawiamy Wam nasze propozycje do opaski na najbliższą kolejkę. Tym razem nietypowo, bo wskażemy Wam trzy pary zawodników.

Luis Fernández / Rodado ( wyjazd vs Chojniczanka Chojnice )

ZA: Wisła musi walczyć o zwycięstwo w najbliższym meczu, zawodnicy decydujący o ofensywnym obliczu swojego zespołu, Fernandez ma karne, przerwa reprezentacyjna pozwoliła na lepsze zgranie, przeciwnik grający niepewnie w defensywie.

PRZECIW: forma Wisły, Rodado nie strzelił gola w dwóch ostatnich meczach, był również mało widoczny.

Tomasz Swędrowski / Daniel Szczepan ( dom vs Sandecja Nowy Sącz )

ZA: Ruch gra z ostatnim zespołem w tabeli, Swędrowski w ostatnich 6 meczach zdobył 3 bramki i asystę, Szczepan w trzech ostatnio rozegranych spotkaniach 2 bramki i asysta, pewne miejsce w składzie. Dobra dyspozycja lidera tabeli.

PRZECIW: możemy spodziewać się głębokiej defensywy Sandecji, forma Sączersów po przerwie reprezentacyjnej pozostaje niewiadomą.

Karol Czubak / Omran Haydary ( wyjazd vs Puszcza Niepołomice )

ZA: najskuteczniejsza para napastników w lidze. Czubak: 6 bramek /2 asysty; Haydary: 7 bramek / 1 asysta. Arka lubi zdobywać sporo bramek w Niepołomicach, gdy wygrywa z Puszczą na jej stadionie.

PRZECIW: wyjazdowe spotkanie z Puszczą na stadionie w Niepołomicach to ciężkie mecze. Dobra forma podopiecznych trenera Tułacza w tym sezonie.

Zdjęcia pochodzą z oficjalnych stron klubowych i są ich własnością.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post