[Fantasy 1 Liga] Kapitan 15 kolejka

[Fantasy 1 Liga] Kapitan 15 kolejka post thumbnail image

W poprzedniej kolejce mieliśmy sporą liczbę zawodników, którzy solidnie zapunktowali. Mamy nadzieję, że podobnie będzie w ten weekend, a Wasze wybory co do opaski będą trafione. Oto nasze propozycje:

Karol Czubak / Omran Haydary (dom vs Chojniczanka Chojnice)

ZA: najskuteczniejszy duet napastników w Fortuna 1 Lidze (obaj piłkarze mają na swoim koncie 8 bramek); Chojniczanka w tym sezonie nie wygrała jeszcze meczu na wyjeździ, w 6 spotkaniach rozgrywanym na boisku rywala zanotowała 3 porażki i 3 remisy.

PRZECIW: Arka gra w kratkę na swoim stadionie, w meczu nie wystąpi Aleman. Bez niego kreatywność drugiej linii spada.

Kamil Biliński ( wyjazd vs Wisła Kraków )

ZA: Kapitan Górali jest w gazie, w pięciu ostatnich meczach zdobył 6 bramek; jest liderem klasyfikacji strzelców, obrona Wisły nie stanowi monolitu.

PRZECIW: Wisła wygrała w PP i będzie chciała zrobić wszystko żeby przełamać się w lidze.

Mateusz Bochnak / Sebastian Steblecki ( wyjazd vs Skra Częstochowa )

ZA: zawodnicy Chrobrego prezentują zawsze ofensywny styl gry; przed nimi konfrontacja ze Skrą, która jest w kryzysie; porażka w PP może wpłynąć na nich mobilizująco w lidze; Bochnak ma na swoim koncie już 8 bramek i 2 asysty; Steblecki 5 bramek i 2 asysty.

PRZECIW: Skra prędzej czy później się przełamie…

Zdjęcia pochodzą z oficjalnych stron klubowych i są ich własnością.