Fantastyczny Skaut. Niezbędnik gracza Fantasy Ekstraklasa Bez kategorii Przewidywane składy – podstawa wyboru w Fantasy Ekstraklasa

Przewidywane składy – podstawa wyboru w Fantasy Ekstraklasa

Przewidywane składy – podstawa wyboru w Fantasy Ekstraklasa post thumbnail image

Tradycyjnie, jak co piątek, mamy dla Was nasze pomysły na składy które wybiegną na boiska w najbliższej kolejce. Znajdziecie je w zakładce przewidywane składy. Czytajcie proszę informacje pod grafikami, bo tam staramy się wyjaśniać wątpliwości, zwracać uwagę na istotne punkty, tłumaczymy się z naszych wyborów 😉

Jeśli szukacie jeszcze inspiracji do tego jak zmonotować własne składy w Fantasy, zapraszamy do słuchania podcastu, gdzie wspólnie z chłopakami z Ekstraklasy dzielimy się naszymi pomysłami.

Udanych transferów i trafionych opasek kapitańskich!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Wybór Skauta, czyli pomysły trzech mędrców z bloga – nasz skład [GW5]Wybór Skauta, czyli pomysły trzech mędrców z bloga – nasz skład [GW5]

W piątą serię gier wchodzimy takim składem. Naszym zdaniem to najlepsza drużyna, jaką można ułożyć na tę konkretną kolejkę(!). Musicie bowiem pamiętać, że Wybór Skauta to zestawienie najkorzystniejszych opcji na dany ekstraklasowy