Dzień: 2022-10-27

[Fanatsy 1 Liga] Zapowiedź 16. kolejki[Fanatsy 1 Liga] Zapowiedź 16. kolejki

W obecnej rundzie pozostały do rozegrania jeszcze trzy serie spotkań. Dla graczy Fantasy będą to decydujące kolejki, dlatego warto pomyśleć już teraz o dzikiej karcie (w przypadku osób, które mają

Prognoza Skauta – zapowiedź kolejki [GW15]Prognoza Skauta – zapowiedź kolejki [GW15]

Trudna kolejka dla menedżerów Fantasy Ekstraklasa. Lech zagra z Rakowem a Jagiellonia z Legią. Lechia wraca do formy a Piast ma nowego trenera. Jak do tego podejść, żeby najlepiej zapunktować?

[Fantasy 1 Liga] Terminarz Fantasy 1 Liga [GW16-18][Fantasy 1 Liga] Terminarz Fantasy 1 Liga [GW16-18]

Kalendarz Fantasy 1 Liga. Analiza statystyczna terminarza każdej drużyny, dzięki której wiemy na kogo stawiać w najbliższych kolejkach.

Podcast LOTTO Fantasy Ekstraklasa – nowy odcinek!Podcast LOTTO Fantasy Ekstraklasa – nowy odcinek!

Nowy odcinek podcastu już na streamingach! Możecie go znaleźć na Spotify, a także na Soundcloudzie.