[Fantasy 1 Liga] Kapitan 18. kolejka

[Fantasy 1 Liga] Kapitan 18. kolejka post thumbnail image

Wybór opaski może wiele zmienić w ostatniej kolejce, zwłaszcza jeśli ktoś dysponuje jeszcze możliwością potrojenia jego punktów. Nasze typy wyglądają następująco:

Goku Roman / Kamil Biliński ( wyjazd vs Arka Gdynia )

ZA: w ostatnich 8 meczach Goku zdobył 4 bramki i 5 asyst; jest motorem napędowym ofensywnej piłki trenera Żurawia; od przyjścia nowego trenera jest liderem drugiej linii Górali. Bila w tych samych spotkaniach zanotował 8 goli i asystę. Przed nimi wyjazd do Gdyni, gdzie Arka nie radzi sobie najlepiej.

PRZECIW: właściwie brak. Trzeba tylko wybrać jednego z nich, a to nie takie proste.

Karol Czubak / Omran Haydary ( dom vs Podbeskidzie Bielsko-Biała )

ZA: Arka powinna zagrać podstawowym składem, a wówczas prezentuje się najlepiej. Wymieniana dwójka zdobyła w tej rundzie 18 spośród 29 bramek zdobytych przez Arkę. Górale nie będą ograniczać się tylko do obrony i kontrataków.

PRZECIW: gra Arki w ostatnich spotkaniach, słabe występy zespołu w tym sezonie przed własną publicznością.

Mateusz Bochnak / Sebastian Steblecki ( dom vs Stal Rzeszów )

ZA: ta dwójka decyduje w tym sezonie o ofensywnej grze Chrobrego. Bochnak: 8 bramek, 2 asysty, Steblecki: 6 bramek, 2 asysty. Firmowe zagranie piłkarzy z Głogowa z wrzutką na wbiegającego za linię obrony przeciwnika Bochnakiem wydaje się wodą na młyn w starciu z wysoko grającą obroną Stali. Steblecki jest wyróżniającym się pomocnikiem w rundzie jesiennej.

PRZECIW: Stal lubi dominować na murawie, a przy otwartej grze nie trudno o stratę bramki w starciu z nią.

Zwracamy także uwagę na:

Tomasz Swędrowski ( wyjazd vs Skra Częstochowa )

Daniel Rumin ( dom vs Chojniczanka Chojnice )

Luis Fernández ( wyjazd vs Sandecja Nowy Sącz )

Zdjęcia pochodzą z oficjalnych stron klubowych i są ich własnością.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post