Fantastyczny Skaut. Niezbędnik gracza Fantasy Ekstraklasa 1 Liga Fantastyczna 1 Liga – podsumowanie rundy

Fantastyczna 1 Liga – podsumowanie rundy

Fantastyczna 1 Liga – podsumowanie rundy post thumbnail image

Zakończyliśmy trzecią rundę wspólnych zmagań w Fantasy 1 Lidze. Gratulujemy zwycięzcom, chwalimy się swoimi dokonaniami i wspominamy tę wyjątkową edycję.

Letnie okienko transferowe przyniosło załodze Fantastycznego Skauta ogromne wzmocnienie. Każdy kibic wie, że zakupy dokonywane w “deadline day”, wiążą się z największymi emocjami i często decydują o ewentualnym wyprzedzeniu konkurencji. Nasz transfer z ostatnich dni “sezonu przygotowawczego” okazał się strzałem w dziesiątkę. Do naszego zespołu dołączył Tomek Grabek, który w pojedynkę rozpoczął tworzenie działu dotyczącego Fortuna 1 Ligi na naszej stronie. Poszukując osoby, która dołączyłaby do naszej załogi, nie wyobrażaliśmy sobie, że możemy trafić na kogoś tak zaangażowanego i profesjonalnego. Nieaktywny przedtem na Twitterze @Tommasso_Calcio, wysłał podczas tej rundy ponad dwa tysiące tweetów na temat ligowego zaplecza. Po zakończeniu rundy wciąż możecie znaleźć u niego wpisy, podsumowujące dotychczasowe zmagania i zapowiadające kolejne wydarzenia. Dzięki aktywności i zawziętości w mediach społecznościowych, Tomek, zdołał przyciągnąć wielu nowych graczy Fantasy 1 Liga – w tym oficjalne profile klubowe. A skoro o przedstawicielach drużyn “Fortunki” mowa, należy przypomnieć, że nieraz gościł ich we współtworzonym pokoju twitterowym, zrzeszającym wszystkich kibiców ligowego zaplecza. Przede wszystkim tworzył jednak serię wpisów na stronie Fantastycznego Skauta, mającą na celu, ułatwienie graczom Fantasy 1 Liga wyborów kadrowych. Co tydzień czytelnicy otrzymywali trzy materiały: obszerną zapowiedź wszystkich spotkań (udostępnianą również na oficjalnej stronie Fortuna 1 Ligi), tekst o wyborze kapitana i propozycję najlepszego składu na daną kolejkę rozgrywek. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zawziętości Tomka w działaniu i chęci rozwijania sceny Fantasy 1 Liga w naszych barwach. Pracujemy nad “przedłużeniem umowy”, choć nie zdziwi nas zainteresowanie większych marek. 😉

Liga Fantastycznego Skauta zajęła drugie miejsce w klasyfikacji lig prywatnych Fantasy 1 Ligi. Ustąpiliśmy chłopakom z iGola, którym serdecznie gratulujemy zrzeszenia prawie 900 osób w zabawie. O sile naszej miniligi stanowili:

1. odjutrasięodchu

2. FC Brzuchy

3. FCJaq

(Strach pomyśleć jak mocny zespół stworzyłyby Brzuchy, od jutra się odchudzające. 🙂 )

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za rywalizację do samego końca. Różnice punktowe były naprawdę niewielkie, ale zestaw gadżetów Fantastycznego Skauta i koszulka Fantasy1LIGA ufundowana przez @Fantasy_Eksperta trafią do Asi z pierwszego miejsca. Brawo i do zobaczenia w kolejnej edycji!

W imieniu Tomka dziękujemy za zainteresowanie Fantasy 1 Liga, za wszystkie pytania twitterowe i wspólną rywalizację. Mamy nadzieję, że – tak samo jak my – cieszycie się z rozwoju sceny F1L i swoim zaangażowaniem pomożecie nam ją jeszcze mocniej rozbujać. Dzięki i do następnego!

1 thought on “Fantastyczna 1 Liga – podsumowanie rundy”

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post