Podsumowanie 4.sezonu

Podsumowanie 4.sezonu post thumbnail image

Skoro nagrody za ligę lada chwila wyruszą do zwycięzców, skoro powoli zaczynają opadać emocje po występie naszych Orłów na Mundialu, to chyba dobry czas, żeby się przypomnieć i delikatnie podsumować miniony sezon. 

Przewidywane składy

Zakończyliśmy 4. rundę przewidywań składów. Pucharowe zmagania Lecha mocno napsuły nam wszystkim krwi (w optyce Fantasy ma się rozumieć) i sezon kończymy na poziomie 82,48%. Cały czas to najlepszy wynik na rynku, bo… nikt poza nami nie przewiduje wszystkich składów przed deadlinem Fantasy Ekstraklasa. Z czterech rund mamy jednak średnią 83,41 więc jest nad czym pracować na wiosnę.

Jeśli spojrzeć bardziej szczegółowo na składowe tego wyniku, to najgorzej szły nam przewidywania wspomnianego Lecha (58,52%) – nowy trener rotujący bez klucza i puchary nie pomagały w odgadywaniu wyjściowych jedenastek. Ciężko było też z Koroną (75,40%) – bolesny powrót do Ekstraklasy, tajemniczy Ojrzyński, zmiana trenera, problemy kadrowe. Trójkę najtrudniejszych ekip zamyka Lechia (79,14%) – spore zawirowania w klubie, kłótnie, zmiany na stołkach. Najlepiej natomiast radziliśmy sobie w zespołach, gdzie nie trzeba było lub – co logiczne – nie bardzo było kim rotować: Stal Mielec (90,91%), Widzew Łódź (89,84%) i ex aequo Śląsk Wrocław i Legia Warszawa (88,77%).

Liga Fantastycznego Skauta

Z mediów społecznościowych znacie już historię zwycięzców naszej ligi. Przypomnijmy jednak, że niekwestionowanym zwycięzcą został Michał z drużyną TORN HELKAR 3 (1054 pkt), drugie miejsce przypadło Maćkowi i jego ekipie Mimośród Elipsy (1040 pkt), a na trzeciej pozycji uplasował się Przemek z Naprzód Łopata (1038 pkt). Najwyższy wynik w pojedynczej kolejce (120 pkt) przypadł Krzyśkowi. Serdecznie wszystkim gratulujemy. W sprawie nagród skontaktowaliśmy się już mailowo.

Świetna postawa wymienionych menedżerów oraz pozostały 1610 graczy sprawiła, że Liga Fantastycznego Skauta zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji lig prywatnych. W sumie uzbieraliśmy 15261 pkt. 

Fantasy1LIGA

Kompletne podsumowanie zmagań w Fantasy1LIGA zrobił już Igor, więc zamiast się powtarzać, jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do tekstu: Fantastyczna 1 Liga – podsumowanie rundy

Urlopy i zmiany

Zbieramy siły przed nową rundą, ale już dziś wiemy, że szykują się zmiany. Obowiązki rodzinno-zawodowe uszczuplą czasowo nasz skład, a to wpłynie na ilość materiałów jaką będziemy w stanie dla Was przygotowywać. Postaramy się jednak zrobić to tak, żeby nie było spadku jakości tego co dla Was skrobiemy. W jakim zespole i według jakiego grafiku będziemy funkcjonować – damy znać przed rozpoczęciem rundy.

Podziękowania

Dziękujemy WAM wszystkim. Jak banalnie to nie brzmi, bez WAS nie byłoby Fantastycznego Skauta. Kiedy czytamy, że ktoś dzięki nam zaczął grać, albo że bez naszych materiałów nie miałby energii sam szukać informacji, albo że odmieniliśmy scenę Fantasy w Polsce, to po prostu cholernie się cieszymy. Oczywiście zawsze można coś zrobić inaczej, lepiej lub więcej. Mamy świadomość, mamy notatki i mamy plany. Trzymajcie kciuki i odpoczywajcie przed wiosną 😉

Photo by Firmbee.com on Unsplash

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post