Z uwagi na MŚ mecze sparingowe przed rundą wiosenną sezonu 2022/2023 Fortuna 1 Ligi były rozgrywane już w grudniu. Kluby są po przerwie świąteczno-noworocznej i z pierwszymi wzmocnieniami składów rozpoczynają najważniejszą część przygotowań. Chcemy Wam ułatwić śledzenie wyników osiąganych przez poszczególne zespoły oraz obserwację formy drużyn przed startem rozgrywek. Dlatego w tym poście będziemy zamieszczać rezultaty meczów kontrolnych rozgrywanych od początku stycznia, a także w miarę możliwości składy drużyn.
AKTUALIZACJA: 04.02.2023
Arka Gdynia
Arka – Gedania Gdańsk 7:3 Haydary 17′ Czubak 24′ Vinícius 49′ 75′ Skóra 71′ 72′ 78′
(I) Kajzer – Tomal, Marcjanik, Dobrotka, Gojny – Szymański, Zieliński, Purzycki, Capanni, Haydary – Czubak (II) Krzepisz (60′ Molenda) – Rymaniak, Staniszewski, Azaćkyj, Stolc – Stępień, Gol, Milewski, Vinícius, Skóra – Szymański (67′ Zieliński)
Arka – Chojniczanka Chojnice 1:3 Żebrowski 58′
(I) Kajzer – Rymaniak, Dobrotka, Azaćkyj, Gojny – Purzycki, Gol – Skóra, Capanni, Haydary – Czubak (II) Krzepisz – Tomal, Camara, Marcjanik, Stolc – Stępień, Milewski, Staniszewski, Adamczyk, Vinícius – Żebrowski.
Arka – Olimpia Elbląg 3:2 Gol 22′ Czubak 38′ Azaćkyj 48′
Krzepisz (41′ Kajzer 81′ Molenda) – Tomal (60′ Rymaniak), Marcjanik (60′ Camara), Azaćkyj (60′ Dobrotka), Gojny (60′ Stolc) – Gol (60′ Zieliński, 92′ Szymański), Purzycki (60′ Milewski) – Skóra (60′ Stępień), Adamczyk (60′ Capanni), Haydary (60′ Vinícius) – Czubak (60′ Żebrowski)
Arka – Stomil Olsztyn 2:2 Gojny 79′ Czubak 118′
(I i II 40′) Krzepisz – Tomal, Marcjanik, Azaćkyj, Gojny – Gol, Purzycki – Skóra, Adamczyk (41′ Szymański), Haydary – Żebrowski (III 40′) Molenda – Rymaniak, Camara, Dobrotka, Stolc – Stępień, Milewski, Zieliński (103′ Staniszewski), Capanni, Vinícius – Czubak
Arka – Radunia Stężyca 2:1 Haydary, Adamczyk
Arka – Gryf Wejherowo 8:0
Bramki: Capanni 3x, Stępień, Vinícius (PG), Żebrowski (PG), Szymański, Stolc
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Termalica – Hutnik Kraków 0:1
(I) Pawluczenko – Kadlec, Cieśla, Putiwcew, Grabowski – Wacławek, Hubínek, Ambrosiewicz, Karasek, Banasik – Mešanović (II) Bartoszek – Kukułowicz,, Farbiszewski, Biedrzycki, Błachewicz – Pietraszkiewicz, Tekijaški, Dombrowśkyj, Radwański, Polarus – Poznar
Termalica – Siarka Tarnobrzeg 2:2 Biedrzycki 71′ (PG), Poznar 88′
Loska – Kadlec, Biedrzycki, Putiwcew (82′ Cieśla), Grabowski – Ambrosiewicz, Dombrowśkyj (82′ Gajda), Polarus (82 ’ Kuchta), Mešanović (79′ Janczy), Radwański – Poznar
Termalica – Garbarnia Kraków 5:4 Karasek 20′ Kukułowicz 37′ (PG), Pietraszkiewicz 38′ Farbiszewski 41′
Pawluczenko – Kukułowicz (72′ Cieśla), Farbiszewski, Tekijaški, Błachewicz – Banasik (66′ Kuchta), Hubínek, Wacławek, Pietraszkiewicz (70′ Gajda), Karasek – Matuszewski (46′ Janczy)
Termalica – Korona Kielce 1:2 Karasek 33′
Bartoszek – Kadlec, Putiwcew (63′ Farbiszewski), Biedrzycki (63′ Hubínek), Grabowski – Dombrowśkyj, Ambrosiewicz – Wacławek (63′ Kukułowicz), Karasek, Radwański – Mešanović (76′ Banasik)
Termalica – FK Radnik (Surdulica) 0:1
Termalica – LASK Linz 1:1 Karasek 31′
Loska – Kadlec, Biedrzycki, Putiwcew, Grabowski (58′ Tekijaški) – Polarus (65′ Kukułowicz), Wacławek, Ambrosiewicz, Dombrowśkyj, Karasek (85′ Błachewicz) – Mešanović
Termalica – Nasaf Qarshi 0:0
Chojniczanka Chojnice
Chojniczanka – Kotwica Kołobrzeg 1:2 Tuszyński 77′
(I) Kuchta – Szymusik, Grolik, Bartosiak, Mikołajczyk – Szelągowski, Drewniak, Kalinkowski, Karbowy, Ryczkowski – Skrzypczak (II) Neugebauer – Niepsuj, Bartosiak, Kasperowicz, Zimnicki (82′ Raburski) – Stróżyński, Czajkowski, van Huffel, Mikołajczak, Ryczkowski (65′ Formela) – Tuszyński
Chojniczanka – Arka Gdynia 3:1 Ryczkowski 21′ Tuszyński 29′ Skrzypczak 74′ (PG)
(I) Kuchta – Niepsuj, Buchal, Grolik, Mikołajczyk – Szelągowski, Drewniak, Czajkowski, Karbowy, Ryczkowski – Tuszyński (II) Kuchta – Szymusik, Buchal (69′ Kasperowicz), Grolik (69′ Bartosiak), Mikołajczyk (63′ Niepsuj 77′ Zimnicki) – Szelągowski (63′ Stróżyński), Drewniak (63′ Kalinkowski), Czajkowski (63′ van Huffel), Mikołajczak, Ryczkowski (63′ Mazek 77′ Formela) – Skrzypczak
Chojniczanka – Radunia Stężyca 5:0 Tuszyński 13′ 26′ Stróżyński 44′ Ryczkowski 58′ Niepsuj 75′
Primel – Szymusik (62′ Zimnicki), Buchał (62′ Kasperowicz), Bartosiak (62′ Grolik), Mikołajczyk (46′ Niepsuj) – Stróżyński (62′ Szelągowski), Czajkowski (46′ Drewniak), van Huffel (70′ Korczyc), Mikołajczak (62′ Karbowy), Mazek (46′ Ryczkowski 62′ Formela) – Tuszyński (46′ Skrzypczak)
Chrobry Głogów
Chrobry – Błękitni Stargard Szczeciński 7:1 Wojtyra 8′ 23′ Malczuk 33′ Wolsztyński 54′ 70′ Steblecki 81′ Tworzydło 85′
(I) Szafer – Bogusz, Malczuk, Bougaḯdis, Hanc – Bartlewicz, zawodnik testowany, Mucha, Machaj, Jóźwiak – Wojtyra (II) zawodnik testowany – Cieślicki, Iwanowicz, Zarówny, Górski – Pieczarka, Kolenc, Górski, Steblecki – Tworzydło, Wolsztyński
Chrobry – Lechia Zielona Góra 1:1 Machaj (PG)
(I) Dybowski – Bogusz, Michalec, Malczuk, S. Górski – J. Górski, Mucha, Steblecki, Jóźwiak, Pieczarka – Wojtyra (II) Szafer – Iwanowicz, Zarówny, Bougaḯdis, Hanc – Pieczarka, Kolenc, Bartlewicz, Machaj, Tworzydło – Wolsztyński
Chrobry – Górnik Polkowice 2:1 Ozimek 52′ Bougaḯdis 89′
Dybowski (65′ Korolewicz) – Bogusz (65′ Górski), Michalec (65′ Bougaḯdis), Bougaḯdis (46′ Zarówny), S.Górski (65′ Machaj) – J. Górski (46′ Ozimek), Mucha (65′ Kolenc), Kolenc (46′ Hanc), Steblecki (65′ Wolsztyński), Machaj (46′ Jóźwiak) – Wolsztyński (46′ Wojtyra)
Chrobry – Lech II Poznań 3:1 Bogusz 27′ Michalec 36′ Górski 60′
(I/II) Dybowski – Bogusz, Michalec, Bougaḯdis, Górski – Górski, Mucha, Kolenc, Machaj, Steblecki – Wojtyra (III) Szafer – Bogusz, Michalec, Bougaḯdis, Hanc – Mucha (75 zawodnik testowany), Jóźwiak, Steblecki, Machaj, Górski – Wolsztyński (IV) Węglarz – Maćkowiak, Zarówny, Malczuk, Hanc – Ozimek, zawodnik testowany, Jóźwiak, Kolenc, Pieczarka – Wolsztyński
GKS Katowice
GKS – Odra Opole 1:2 Kościelniak – Pikk 20′ Klec 87′
Kudła (46′ Szczuka) – Rogala (46′ Wojciechowski), Kołodziejski (46′ Tanżyna), Janiszewski (70′ Czopek), Jaroszek (82′ Warmuz), Wasielewski (46′ Brzozowski) – Błąd (46′ Urynowicz), Dudziński (46′ Bród), Figiel (46′ Repka), Marzec (65′ Dudziński) – Arak (34′ Kościelniak)
GKS – Rekord Bielsko-Biała 2:2 Arak 10′ Błąd 45′
Szczuka (46′ Kukulski) – Wasielewski (46′ Brzozowski), 1Jaroszek (83′ Czopek), Repka, Janiszewski, Rogala (46′ Wojciechowski) – Kościelniak (46′ Bród), Figiel (46′ Urynowicz), Dudziński, Błąd (46′ Marzec) – Arak (72′ Krawczyk)
GKS – Szachtar Donieck U-20 2:0 Dudziński 55′ Roginić 79′
Kudła (46′ Kukulski) – Wasielewski (46′ Kościelniak), Jaroszek (88′ Czopek), Jędrych (46′ Janiszewski), Tanżyna (46′ Kołodziejski 88′ Warmuz), Rogala (46′ Wojciechowski) – Bród (46′ Brzozowski), Repka (46′ Dudziński), Figiel (46′ Urynowicz), Marzec (46′ Błąd) – Arak (46′ Szwedzik 77′ Roginić)
GKS – Metalist Charkov 1:0 Arak 17′
Kudła – Wasielewski (62′ Brzozowski), Jaroszek (46′ Janiszewski), Jędrych (68′ Dudziński), Tanżyna (46′ Kołodziejski), Rogala (62′ Wojciechowski) – Błąd (62′ Bród), Dudziński (46′ Repka), Figiel (62′ Urynowicz 90′ Krawczyk), Marzec (62′ Kościelniak) – Arak (46′ Szwedzik 84′ Roginić)
GKS – Vendsyssel FF 0:0
Kudła – Wojciechowski, Jaroszek, Janiszewski, Kołodziejski, Wasielewski (30′ Rogala) – Bród, Repka, Urynowicz, Kościelniak – Roginić
-
spotkanie zakończono w 55' z powodu licznych błędów sędziowskich
GKS – GKS Tychy 3:1 Wołkowicz 16′ (PG) – Dudziński 12′ Roginić 70′ Wojciechowski 93′
Kudła (90′ Szczuka) – Wasielewski (60′ Krawczyk, 98′ Brzozowski), Jaroszek (70′ Janiszewski), Jędrych (104′ Czopek), Tanżyna (70′ Kołodziejski), Rogala (60′ Wojciechowski) – Błąd (70′ Bród), Figiel (60′ Repka), Dudziński (60′ Urynowicz), Marzec (70′ Kościelniak) – Arak (60′ Roginić 90′ Szwedzik)
Mecz rozegrano systemem 90' + 30'
GKS Tychy
GKS – Skra Częstochowa 0:0
(I) Jałocha – Mańka, Szymura, Boateng, Wołkowicz – Czyżycki, Ploch, Oleksy, Biegański, Dzięgielewski – Kozina (38′ Machowski) (II) Kostrzewski – Połap, Buchta, Żytek, Wołkowicz (68′ Mańka) – Machowski, Domínguez, Pawlusiński, Radecki, Skibicki – Mikita
GKS – Puszcza Niepołomice 3:2 Żytek 18′ 55′ Rumin 51′
(I) Jałocha – Machowski, Buchta, Nedić, Wołkowicz – Kozina, Domínguez, Żytek, Czyżycki, Skibicki – Mikita (II) Kostrzewski – Połap, Boateng, Szymura, Mańka – Dzięgielewski, Pawlusiński, Żytek (62′ Ploch), Radecki, Mikita (72′ Biegański) – Rumin
GKS – Ślęza Wrocław 3:1 Skibicki 7′ Szymura 61′ Kozina 70′
(I) Jałocha – Połap, Buchta, Nedić, Wołkowicz – Dzięgielewski, Pawlusiński, Żytek, Czyżycki, Skibicki – Rumin (II)Jałocha (70′ Dana) – Mańka, Boateng, Szymura, Oleksy – Kozina, Domínguez, Ploch, Radecki, Machowski – Mikita
GKS – GKS Katowice 1:3 Wołkowicz 16′ (PG)
Górnik Łęczna
Górnik – Stal Rzeszów 1:2 Kwiatkowski 66′
Gostomski (51′ Woźniak) – Zbozień (51′ Kwiatkowski), Biernat (51′ de Amo), Cissé (51′ Turek), Duda (51′ Dziwniel) – Tkacz (51′ Kozak), Pierzak (51′ Łychowydko), Lewkot (51′ Kryeziu), Grzeszczyk (51′ Gąska 83′ Gulczyński), Krykun (51′ Czelej 90′ Golba) – Podliński (51′ Sobol)
Górnik – Polonia Sroda Wielkopolska 7:1 Sobol 26′ 56′ Kozak 37′ Grzeszczyk 84′(PG) 88′ Podliński 91′ 105′
(I) Woźniak – Kwiatkowski, de Amo, Cissé, Dziwniel – Tkacz, Lewkot, Kryeziu, Kozak, Krykun – Sobol (II) Woźniak (91′ Kiliszek) – Turek, Gulczyński, Biernat, Zbozień – Czelej, Pierzak, Łychowydko, , Grzeszczyk, Wachowicz (91′ Steszuk) – Podliński Mecz rozgrywany w systemie: 4x 30′
Górnik – Motor Lublin 3:0 Sobol 10′ Krykun 36′ Zbozień 65′
Woźniak – Zbozień, de Amo, Biernat, Dziwniel – Kozak , Pierzak, Kryeziu, Grzeszczyk, Krykun – Sobol
Górnik – Legionovia Legionowo 2:2 Wachowicz 23′ Szramowski 77′
Kiliszek – Kwiatkowski, Łychowydko, Cissé, Turek – Tkacz, Szramowski, Lewkot, Wachowicz (56′ Steszuk), Czelej (63′ Kocyła) – Podliński
ŁKS Łódź
ŁKS – Znicz Pruszków 3:0 Balongo 10′ 43′, Pirulo 67′
Bobek (46′ Arndt) – Dankowski (46′ Wszołek), Monsalve (46′ Dąbrowski), Marciniak (46′ Koprowski), Tutyškinas (46′ Radziński) – Biel (46′ Kort), Ochronczuk (46′ Nowacki), Kowalczyk (46′ Łabędzki) – Szeliga (46′ Pirulo), Trąbka (46′ Janczukowicz) – Balongo (46′ zawodnik testowany)
ŁKS – Pogoń Siedlce 1:3 Łabędzki 4′
(I) Bobek – Dankowski, Monsalve, Marciniak, Tutyškinas – Pirulo, , Kowalczyk, Łabędzki, Biel, Janczukowicz – Jurić (II) Kołba – Wszołek, Dąbrowski, Koprowski, Spremo – Nowacki, Trąbka, Kort, Szeliga – zawodnik testowany, Balongo (78′ Glapka)
ŁKS – Admira Wacker Mödling 2:1 Balongo 43′ (PG), Dąbrowski 67′
Bobek (63′ Arndt) – Dankowski (63′ Wszołek), Monsalve (63′ Dąbrowski), Marciniak (63′ Koprowski), Tutyškinas (63′ Spremo) – Szeliga (63′ Ibe-Torti), Ochronczuk (63′ Nowacki), Kowalczyk (63′ Kort), Mokrzycki (63′ Biel), Trąbka (63′ Janczukowicz) – Balongo (63’Jurić)
ŁKS – FK Csíkszereda 1:1 Trąbka 24′
Bobek – Wszołek (46′ Dankowski), Monsalve (74′ Dąbrowski), Marciniak (61′ Spremo), Koprowski – Trąbka, Mokrzycki (61′ Ochronczuk), Biel (74′ Nowacki) – Szeliga (81′ Glapka), Janczukowicz (74′ Kort) – Jurić (61′ Balongo)
Odra Opole
Odra – GKS Katowice 2:1 Pikk 20′ Klec 87′ – Kościelniak
(I) Haluch – Szrek, Kamiński, Pingot, Pikk – Nowak, Niziołek, Urbańczyk, Czapliński, Makuszewski – Bednarski (II) Kalinowski – Spychała, Kędziora, Żemło, Tkocz – Klimek (80′ Szkliński), Łabojko, Wróbel (75′ Dachnowski), Klec, Mikinič – Guzdek.
Odra – GKS Jastrzębie 2:2 Urbańczyk 24′ Tkocz 73′
(I) Haluch – Spychała, Żemło, Pingot, Kamiński, Pikk – Mikinič, Urbańczyk, Niziołek, Makuszewski – Czapliński (II) Szczerbal – Tkocz, Żemło, Szrek, Klimek -Nowak, Klec, Łabojko, Szkliński (68′ Wróbel) – Bednarski, Guzdek
Odra – Górnik Polkowice 2:0 Nowak 32′ Klimek 85′
(I) Szczerbal – Pikk, Pingot, Kamiński, Szrek – Niziołek, Urbańczyk, Nowak – Galán, Czapliński, Bednarski (II) Kalinowski – Pikk (76′ Szkliński), Żemło, Tkocz, Spychała – Mikinič, Łabojko, Klec, Wróbel, Klimek – Guzdek
Odra – Skra Częstochowa 3:1 Nowak 35′ Pikk 56′ zawodnik rywala 67′ (OG)
Kalinowski – Spychała (46′ Szrek), Pingot (68′ Guzdek), Kamiński (79′ Klec), Żemło – Pikk, Urbańczyk (46′ Kamiński), Niziołek (68′ Łabojko), Nowak (62′ Makuszewski), Galán (70′ Mikinič) – Czapliński (62′ Bednarski)
Odra – Slezský FC Opawa 0:1
Haluch – Spychała (46′ Szrek), Żemło, Kamiński (84′ Bednarski), Pingot – Kamiński, Niziołek (70′ Urbańczyk) – Nowak (65′ Mikinič), Galán (76′ Klec) – Czapliński (65′ Guzdek)
Odra – Polonia Bytom 1:1 Guzdek 45′
Kalinowski – Szrek (46′ Spychała), Kędziora, Szkliński (46′ Nowak), Tkocz – Mikinič, Urbańczyk, Łabojko (85′ Dachnowski), Klec – Bednarski (80′ Wróbel), Guzdek
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Podbeskidzie – Pniówek Pawłowice 1:0 Bonifacio 20′
(I) zawodnik testowany – Markow, Wypych, Vitelli – Bonifacio, Drzazga, Janota, Neugebauer, Román, Milašius- Biliński (II) zawodnik testowany – Mikołajewski, Rodríguez, Scalet (73′ Bieroński) – Willmann, Sitek, Jodłowiec, Misztal, Çeltik, Simonsen – zawodnik testowany
Podbeskidzie – GKS Jastrzębie 2:0 Biliński 9′ Scalet 83′
Igonen – Simonsen, Vitelli, Wypych, Mikołajewski, zawodnik testowany – Sitek, Bonifacio, Neugebauer, Goku – Biliński (II) Igonen (71′ Brańczyk) – Willmann, Scalet, Rodríguez, Markow, Milašius – Çeltik, Bieroński, Misztal, Janota – Drzazga
Podbeskidzie – Beroje Stara Zagora 1:1 Goku 19′
(I) Igonen – Simonsen, Vitelli, Wypych, Rodríguez, Milašius – Sitek, Misztal, Bonifacio, Goku – Biliński (II) Kaczorowski – Willmann, Scalet, Mikołajewski, Markow, Nowak – Janota, Neugebauer, Jodłowiec, Çeltik – Drzazga
Podbeskidzie – Inhułeć Petrowe 0:1
Igonen – Simonsen, Vitelli (38′ Markow), Rodríguez (72′ Mikołajewski), Wypych, Milašius (72′ Willmann) – Çeltik (46′ Janota), Bonifacio (63′ Jodłowiec), Neugebauer (63′ Misztal), Román (48′ Drzazga) – Biliński (72′ Sitek)
Puszcza Niepołomice
Puszcza – Sandecja Nowy Sącz 1:0 Siemaszko 57′(PG)
Wróblewski (60′ Piechota) – Stępień, Sołowiej, Bartosz, Zawada (46′ Stec) – Frelek, Pięczek, Jopek (60′ Cichoń), Kramarz (80′ Cygan) – Thiakane, Siemaszko (75′ Strózik)
Puszcza – Zagłębie Sosnowiec 4:2 Mroziński 24′ Klisiewicz 31′ 63′ (PG) Hajda 48′
Komar (68′ Piechota) – Mroziński, Wojcinowicz, Hraczow (80′ Pasternak), Koj (76′ Gruszecki) – Boguski (35′ Stec 68′ Wójcik), Hajda (66′ Cichoń), Serafin, Thiago (83′ Zębala), Tomalski (85′ Stokłosa) – Klisiewicz (80′ Cygan)
Puszcza – GKS Tychy 2:3 Mroziński 6′ Stec 63′
Komar (60′ Piechota) – Mroziński, Jakuba, Sołowiej, Bartosz (30′ Siemaszko) – Stec, Thiago, Serafin, Pięczek, Frelek (60′ Wójcik) – Kramarz (60′ Cygan)
Puszcza – Fotbal Třinec 2:0 Wojcinowicz 41′ Wójcik 81′
Wróblewski (60′ Piechota) – Stępień, Wojcinowicz, Koj, zawodnik testowany – Thiakane, Jopek (75′ Zębala), Hajda, Tomalski (80′ Strózik), Cygan (46′ Wójcik) – Klisiewicz
Puszcza – Karpaty Krosno 2:1 Kidrić 42′ Zębala 60′
Komar – Mroziński, Sołowiej, tępień, zawodnik testowany – Cygan, Stec, Hajda, Wójcik, Kramarz – Kidrič Dodatkowo: Pasternak, Zębala, Piechota
Puszcza – Wieczysta Kraków 3:0 Klisiewicz 22′ (PG) 68′ (PG) Pięczek 60′
Wróblewski (63′ Piechota) – Jopek (58′ Frelek), Wojcinowicz, Jakuba, Koj – Thiakane, Serafin, Pięczek, Thiago, Tomalski – Klisiewicz
Resovia Rzeszów
Resovia – Motor Lublin 1:5 Mróz 31′ (PG)
Pindroch – Mikulec, Komor, Hoogenhout, Adamski – Mróz, Wasiluk, Bąk, Antonik – Vieira, Górski (II) zawodnik testowany – zawodnik testowany, Chuchro, Bondarenko, Kałahur – Wasiluk (76′ Mikrut), zawodnik testowany, Szymkiewicz, Antonik (76′ Pieniążek) – Vieira (76′ Maćkowiak), Sylvestr
Resovia – Siarka Tarnobrzeg 1:1 Wasiluk 44′
Pindroch – zawodnik testowany (46′ zawodnik testowany), Komor, Hoogenhout, Kałahur – Lehaire, Wasiluk (46′ Mikulec), Mróz (46′ Bąk 80′ Pieniązek), Vieira (75′ Antonik), Eizenchart – Sylvestr (32′ zawodnik testowany 65′ Górski)
Resovia – FK Sileks 2:1 Eizenchart 24′ Vieira 31′
Ruch Chorzów
Ruch – Polonia Bytom 3:1 Feliks 45′ Stasiński 74′ Wójtowicz 88′
Bielecki (46′ Osobiński) – Szur (46′ Sadlak), Nawrocki (9′ Sikora 71’Sadlok), Sadlok (46′ Szywacz) – Michalski (46′ Wójtowicz), Witek (46′ Piątek), Kwietniewski (46′ Janoszka), Maj (46′ Foszmańczyk), Skwierczyński (46′ Moneta) – Pląskowski (46′ Szczepan), Feliks (46′ Barański 71′ Stasiński)
Ruch – Skra Częstochowa 0:0
(I) Osobiński – Witek, Szur, Szywacz – Wójtowicz, Piątek, Kwietniewski, Foszmańczyk, Moneta – Szczepan, Feliks (II) Bielecki – Kasolik, Sikora (84′ Stasiński), Szywacz (75′ Witek) – Michalski, Swędrowski, Janoszka, Maj, Skwierczyński – Pląskowski, Stasiński (75′ Barański)
Ruch – Odra Wodzisław Śląski 1:1 Michalski 11′
Bielecki (22′ Rusin) – Michalski, Kasolik, Sikora, Moneta – Piątek, Barański, Janoszka, Maj – Stasiński, Feliks
Ruch – Pniówek Pawłowice 2:0 Szczepan 65′ Pląskowski 90′
Osobiński (62′ Rusin) – Witek, Szur, Szywacz – Wójtowicz, Swędrowski (79′ Michalski), Kwietniewski (19′ Sikora 46′ Michalski 72′ Feliks), Foszmańczyk, Skwierczyński – Pląskowski, Szczepan
Ruch – GKS Jastrzębie 1:0
(I) Bielecki – Kasolik, Szywacz (30′ Szur), Sadlok – Michalski, 1Sedlák, Piątek, Foszmańczyk, Moneta – Pląskowski, Stasiński (II) Osobiński – Kasolik (64′ Witek), Szur (84′ Michalski), Sadlok (64′ Szywacz) – Maj (81′ Skwierczyński), Sikora, Swędrowski, Janoszka (70′ Sedlák), Skwierczyński (64′ Wójtowicz) – Szczepan, Feliks
Sandecja Nowy Sącz
Sandecja – Puszcza Niepołomice 0:1
Putnocký – Iskra, Piter-Bučko, Nekić, zawodnik testowany – Chmiel, Fall, Kasprzak, Surzyn, zawodnik testowany – Mas (II) Tokarz – Słaby, zawodnik testowany (70′ Kowalik), Boczek, Kosakiewicz – Kapica, Walski, Fall (58′ zawodnik testowany), zawodnik testowany (58 Krzysztof Toporkiewicz), Nawotka – Kirss
Sandecja – Tatran Liptovský Mikuláš 2:2 zawodnik testowany 34′ Kasprzak 67′
Putnocký – Nekić, Boczek, Słaby, zawodnik testany – zawodnik testowany, Chmiel, Fall, Kasprzak, Nawotka – Mas.
Wejścia z ławki: Tokarz, Iskra, Toporkiewicz, Surzyn, Walski, Maślanka, Piter-Bučko, Kowalik, Kapica, Kirss
Sandecja – 1.FC Tatran Prešov 4:0 Surzyn 46′ Walski 65′ Toporkiewicz 83′ Mas 90′
Tokarz – Piter-Bučko, Boczek (85′ Kowalik), Słaby (46′ Nekić), Nawotka (85′ Kapica) – Chmiel (46′ Toporkiewicz), Fall (46′ Kasprzak), Walski (85′ Podgórski), Potoma (46′ Mas), Košťál (46′ Surzyn) – Kirss (55′ Wróbel)
Sandecja – FK Slavoj Trebišov 5:0 Wróbel 33′(PG) Špak 62′ (OG), Surzyn 76′ Walski 84′ (PG) Nekić 85
Tokarz – Piter-Bučko (46′ Boczek) Nekić, Słaby (46′ Kowalik) – Kapica, Surzyn, Fall (46′ Kasprzak), Potoma (46′ Walski), Toporkiewicz (46′ Podgórski), Chmiel (46′ Mas) – Wróbel (70′ Maślanka)
Sandecja – MFK Zemplín Michalovce 0:0
Nõmm – Iskra (55′ Pawłowski), Piter-Bučko, Boczek, Słaby – Košťál (64′ Nawotka), Fall, Potoma (64′ Walski), Kasprzak, Chmiel (64′ Surzyn) – Wróbel (64′ Mas)
Sandecja – Garbarnia Kraków 1:3 Walski 34′ (PG)
Tokarz – piłkarz testowany, Nekić, Lusiusz, Pawłowski – Toporkiewicz, Walski, Surzyn (63′ Kapica), Nawotka – Mas (63′ Kožulj), Kirss
Skra Częstochowa
Skra – GKS Tychy 0:0
(I) Bursztyn – Machała, Szymański, Czajka – Flak, Olejnik, Babiarz, Pyrdoł, Nocoń, Winciersz – Sangowski (II) Szymkowiak – Brusiło, Mesjasz, zawodnik testowany (zawodnik testowany) – Flak (Pyrdoł, Kitliński), Sajdak, Baranowicz, Nocoń (Malec), Gołębiowski, Lukoszek – Kozłowski
Skra – Zagłębie Sosnowiec 3:2 Kozłowski 31′ Flak 60′ Sangowski 81′
(I) Szymkowiak – zawodnik testowany, Machała, Mesjasz, Czajka – Lukoszek, Gołębiowski, Baranowicz, Babiarz, Nocoń – Kozłowski (II) Bursztyn – Flak, Machała (70′ Kołodziejczyk), Brusiło, Czajka – Lukoszek (70′ Malec), Kitliński (61′ Gołębiowski), Olejnik, Sajdak, Pyrdoł – Sangowski
Skra – Ruch Chorzów 0:0
Bursztyn – Machała, Mesjasz, Szymański – zawodnik testowany, Babiarz, Olejnik, Pyrdoł, Nocoń, Winciersz – Sangowski (II) Bursztyn – Machała, Mesjasz, Czajka – Flak, Baranowicz, Sajdak, Gołębiowski (82′ Kitliński), zawodnik testowany, Lukoszek – Kozłowski
Skra – Polonia Bytom 1:4 Kołodziejczyk 79
(I) Szymkowiak – Flak, Szymański, Mesjasz, Czajka, Winciersz – Nocoń, Olejnik, Babiarz, Gołębiowski – Kozłowski (30′ Sangowski) (II) Bursztyn – zawodnik testowany, Machała, Szymański, Czajka (70′ Kołodziejczyk), Lukoszek – Nocoń (70′ Matyja), Sajdak, Baranowicz, Pyrdoł – Sangowski (60′ Kitliński)
Skra – Odra Opole 1:3 Olejnik 12′
Bursztyn (46′ Szymkowiak) – Flak (46′ Gojko), Machała (46′ Czajka), Mesjasz, Szymański, Lukoszek (46′ Winciersz) – Nocoń (60′ Jaroch), Babiarz (46′ Baranowicz), Olejnik (60′ Sajdak), Gołębiowski (46′ Pyrdoł) – Kozłowski (46′ Sangowski)
Stal Rzeszów
Stal – Górnik Łęczna 2:1 Poczobut 4′ Małecki 99′
Pęksa (51′ Bieszczad) – Marczuk (51′ Polowiec), Góra (51′ Wrona), Oleksy (51′ Pajnowski), Głowacki (51′ Kaczor 85′ Szczypek) – Michalik (51′ Łyczko 75′ Kądziołka), Poczobut (51′ Kotwica 85′ Sadłocha), Wolski (51′ Danielewicz 85′ Małecki), Olejarka (51′ Małecki 75′ Opalski), Piątek (51′ Sadłocha 75′ Piotrowski) – Prokić (51′ Kłos)
Stal – Hutnik Kraków 2:3 Danielewicz 75′ García 77′
Bieszczad (61′ Raciniewski) – Marczuk, Wrona, Pajnowski, Kaczor (58′ Szczypek) – Kłos, Kotwica, Danielewicz, Kądziołka (46′ Piotrowski), Łyczko (46′ García) – Sadłocha
Stal – Zagłębie Sosnowiec 2:1 Jończy 5′ (OG) Michalik 65′
Pęksa – Polowiec, Góra, Oleksy, Głowacki – Michalik, Poczobut, Wolski, Piątek, Małecki – Prokić (61′ Łyczko)
Stal Rzeszów – Motor Lublin 1:1 Głowacki 48′ (PG)
Pęksa (46′ Bąkowski) – Marczuk, Góra (62′ Wrona), Oleksy, Głowacki – Poczobut, Wolski – Kłos, Piątek, Olejarka (62′ García) – Prokić (46′ Michalik)
Stal – Stal Stalowa Wola 1:1 Małecki 54′ (PG)
Bieszczad (46′ Raciniewski) – Polowiec, Synoś (81′ Łysiak), Pajnowski, Kaczor (81′ Galara) – Kotwica, Łyczko, Piotrowski, Małecki, Plichta (60′ García) – Szczypek
Wisła Kraków
Wisła – Neftchi Fargʻona 0:0
(I) Biegański – Jaroch, Łasicki, Moltenis, Juncà – Starzyński, Talar, Szywacz, Fernández, Mula – Rodado (II) Frątczak – Szot, Colley, Balta, Krzyżanowski – Gruszkowski, Sapała, Talar (69′ Szywacz), Duda, Młyński – Żyro
Wisła – Wisła Płock 5:1 Mula 46′ 87′ Fernández 52′ 76′ Rodado 54′
(I) Broda – Gruszkowski, Łasicki, Szot, Krzyżanowski – Starzyński, Talar, Basha, Szywacz, Młyński – Żyro (II) Biegański – Szot, Colley, Moltenis, Krzyżanowski (73′ Juncà) – Starzyński, Duda, Sapała, Fernández, Mula – Rodado
Wisła – Szachtar Donieck U-20 1:0 Szywacz 57′
Biegański – Gruszkowski (61’Juncà), Skrobański (61′ Łasicki), Moltenis (46′ Colley), Krzyżanowski (46′ Szot 86′ Talar) – Starzyński (61′ Jaroch), Duda (61′ Sapała), Talar (61′ Basha), Szywacz (61′ Fernández), Cissé (61′ Mula) – Żyro (61′ Rodado)
Wisła – Chebyr Pazardżik 1:0 Rodado 28′
Broda (66′ Frątczak) – Jaroch (73′ Szot), Łasicki, Moltenis (73′ Skrobański), Juncà (73′ Krzyżanowski) – Talar (80′ Szywacz), Duda, Basha (66′ Sapała), Fernández (66′ Cissé), Mula (32′ Gruszkowski) – Rodado (66′ Żyro)
Wisła – FK Atyrau 1:1 Szot 13′
Biegański – Szot, Tachi (46′ Moltenis), Skrobański (73′ Łasicki), Krzyżanowski (46′ Jaroch) – Starzyński, Sapała (46′ Basha), Talar (73′ Duda), Szywacz, Cissé – Żyro (73′ Rodado)
Wisła – LASK Linz 1:3 Fernández 31′ (PG)
Broda – Jaroch, Łasicki (83′ Tachi), Moltenis (83′ Colley), Juncà (86′ Szot) – Szywacz (83′ Talar), Duda, Basha (79′ Sapała), Fernández, Młyński (73′ Żyro) – Rodado
Wisła – Siarka Tarnobrzeg 5:2
Wisła postawiła na zaknięty sparing.
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie – Puszcza Niepołomice 2:4 Tkaczyk 5, Wojciech Szumilas 77
(I) Kos – Borowski, Jończy, Bykow, Matos (30′ Niemiec) – Tkaczyk, Chęciński, Rozwandowicz, Pawłowski, Wrzesiński – Fábry (II) Gliwa – Ryndak (80′ Piątek), Dalić, Bodzioch, Niemiec (74′ Bąk) – Banaszewski, Bonecki, Karwot, Szumilas, Klupś – Sobczak
Zagłębie – Skra Częstochowa 2:3 Banaszewski 51′ Fábry 87′ (PG)
(I) Gliwa – Ryndak, Dalić, Bodzioch, Ziemann – Klupś, Rozwandowicz, Karwot, Szumilas, Wrzesiński – Sobczak (II) Kos – Borowski (80′ Piątek), Jończy, Bykow, Mruk – Dziedzic (66′ Niemiec), Chęciński, 80. Bonecki, Pawłowski, Banaszewski – Fábry
Zagłębie – Stal Rzeszów 1:2 Szumilas 32′
Gliwa – Borowski (81′ Ryndak), Jończy (62′ Dalić), Bodzioch (62′ Bykow), Ziemann (72′ Mruk) – Banaszewski (62′ Klupś), Rozwandowicz (20′ Bonecki), Karwot (81′ Chęciński), Szumilas (72′ Pawłowski), Wrzesiński – Sobczak (72′ Fábry)
Zagłebie – MFK Ružomberok 3:3 Sobczak 27′ Klupś 39′ Bykow 71′
Kos (60′ Siuta) – Borowski, Jończy (78′ Dalić), Bodzioch (60′ Bykow), Ziemann – Klupś (60′ Bryła), Chęciński, Bonecki, Szumilas (78′ Troć), Wrzesiński (78′ Niemiec) – Sobczak (60′ Fábry)
Informacje pochodzą z oficjalnych mediów klubowych, serwisu 90minut.pl oraz źródeł własnych.