Fantastyczny Skaut [s05e01]

Fantastyczny Skaut [s05e01] post thumbnail image

Wchodzimy w 5. sezon naszej działalności, a skoro hasło sezon ma silne konotacje również serialowe, to myśimy sobie, że chcemy być Waszą “Dynastią”, “M jak Miłość” i każdą inną telenowelą, bez której ciężko wyobrazić sobie tydzień. Życie będzie pisało różne scenariusze, a my chcemy trwać i regularnie nieść Wam wsparcie w tej pięknej zabawie jaką jest #FantasyEkstraklasa. Także zaparzcie sobie herbatkę, przygotujcie ciasteczka i zobaczcie co się wydarzy w nowym sezonie. [uwaga, spoilery 😉 ]

Jak już zapowiadaliśmy w podsumowaniu rundy minionej – szykują się zmiany. Obowiązki rodzinno-zawodowe zmuszają część ekipy do pauzy. Na urlop idą Tomek, który dzielnie walczył z Miedzią i Stalą, a dwie rundy temu bił się o topowe pozycje w generalce oraz Michał, który odpowiadał u nas za Lecha, a ostatnio też za Wartę. Wolne zmuszony jest też wziąć filar FS – Mario. Mariusz jest kluczową postacią projektu, głosem rozsądku i wyważonej, celnej analizy. Układał składy, pisał teksty, bawił i uczył w podcastach. Piątkowe telekonfy bez łączenia z Gdańskiem zapowiadają się dziwnie, ale kiedy hobbystyczna zajawka zaczyna wjeżdżać na obowiązki to przychodzi czas na zmianę akcentów. Rozumiemy. Seriale mają jednak tę magiczną moc, że nawet postacie “zabite na śmierć”, wracają do żywych, także liczmy mocno, że chłopaki znajdą jeszcze energię, żeby do nas wrócić.

Tymczasem na pokładzie zostajemy my, Krzysiek i Igor. Wymyśliliśmy sobie FS, więc “musimy” ciągnąć ten wózek 😉 Mocno wspierać nas będzie Tomek, który dzielnie, w pojedynkę, buduje przestrzeń dla #Fantasy1LIGA. Zostaje z nami też niezawodny Michciu, który robi dla Was śliczne terminarze.

Zmiany kadrowe nie wpłyną negatywnie na materiały, które dla Was szykujemy. Będzie ładnie i treściwie. Kluczowe są przewidywane składy i na nich skupimy się najmocniej. W niezmienionej formie zostaną też #wybórskauta, #ayeayecaptain i terminarze. Te elementy to podstawa przy układaniu składów, sól naszej zabawy i całą moc włożymy właśnie w nie. Naturalnie dalej będziemy Was bawić w podkaście. Żeby wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i potrzebom, drobnym modyfikacji ulegnie jego formuła. Być może między innymi wrócą do nagrań pytania i odpowiedzi z #zapytajskauta. Tradycyjnie niedługo wystartuje najfajniejsza prywatna liga; dzięki uprzejmości naszych przyjaciół z Ekstraklasy, będziecie mogli powalczyć w niej o fajne nagrody. Być może uda się, żeby było ich trochę więcej 😉

Kolejna edycja gry ruszy lada chwila, a my cieszymy się, że z każdą nową odsłoną mamy realny wpływ na zmiany w grze. O nowościach, zmianach pozycji piłkarzy i innych stałych przedsezonowych punktach napiszemy już wkrótce. Tymczasem z nadzieją patrzymy w nowy sezon i cieszymy się, że już za kilka dni, razem z Wami, odpalimy tryb #pokonajkumpli. Do zobaczenia!

Photo by Denise Jans on Unsplash

1 thought on “Fantastyczny Skaut [s05e01]”

  1. Przez chwilę płakać mi się chciało bo jak bez Was grać i jak co tydzień zmiany zrobić ale na szczęście doczytałem do końca i kamień z serca mi spadł.Musicie być do końca istnienia Ekstraklasy i jeden dzień dłużej ✊️💪👍👋😉

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post