Budżetowe opcje [0.7 – 1.0]

Budżetowe opcje [0.7 – 1.0] post thumbnail image

Wiemy, że na to czekaliście! Rzućcie okiem na zawodników, którzy kosztują grosze, a mają szansę pojawiać się na boisku.

Przedział cenowy: 0.7 – 1.0

Bortniczuk [1.0], pomocnik, Jagiellonia – sporo grał w sparingach i ma szansę, by nieraz zacząć w wyjściowym składzie. Jest wysoko ustawiany, więc w idealnym scenariuszu możemy mieć pomocnika, który gra na ataku.

Łaski [1.0], pomocnik, Jagiellonia – 2 gole w sparingach i 11 meczów w rundzie wiosennej. Może nie jest to pierwszy wybór trenera, ale na pewno jeszcze go zobaczymy.

Drachal [0.7], pomocnik, Miedź – jest szansa, że będzie wchodził z ławki za Narsingha lub Kobackiego. Debiut w Ekstraklasie ma już za sobą, a w sparingach trochę pograł.

Przyborek [0.7] pomocnik, Pogoń – najmłodszy zawodnik zgłoszony do Ekstraklasy to rzekomo ogromny talent z udanym okresem przygotowawczym za sobą. Powinien zadebiutować w tej rundzie, bo na skrzydle Pogoń nie ma wcale tak wielu opcji.

Nowakowski [0.9], pomocnik, Radomiak – zagrał kilka meczów w Ekstraklasie i w sparingach też dostał swoje minuty. Na pewno będzie się pojawiał, ale trudno ocenić jak często.

Bukowski i Borys [0.7], pomocnicy, Śląsk – grywali w rundzie jesiennej i choć w tej chwili nie są to zawodnicy do pierwszej XI, to powinni pojawiać się na boisku. Borys jest bardziej utalentowany.

Bergier [1.0], napastnik, Śląsk – co rundę mówi się, że ten zawodnik mógłby dostawać więcej szans, ale ewidentnie nie jest w stanie przeskoczyć pewnego poziomu. Gdyby Śląsk rozstał się z Erikiem Exposito na pewno byłoby mu łatwiej. Czy w tej chwili warto dopłacać 0.3 do zawodnika, który pewnie nie zrobi więcej niż 10-15 punktów w rundzie? Odpowiedzcie sobie sami 🙂

Pleśnierowicz [0.7], obrońca, Warta – udany okres przygotowawczy za nim, na którym sporo grał w podstawie. Nie jest to pewniak, ale nie będziemy bardzo zdziwieni, jeśli część meczów tej rundy zacznie w pierwszym składzie.

Korzeniecki [0.7], pomocnik, Warta – w środę przeszedł z Radomiaka do Warty. 21-latek nie zadebiutował w Ekstraklasie, ale rozegrał już 28 spotkań w Fortuna 1 Lidze. Trudno przewidzieć plan trenera Szulczka względem tego zawodnika, ale można mu się przyglądać, bo Warciarze szerokiej kadry nie mają.

Kłudka [1.0], obrońca, Zagłębie – na 90% to będzie podstawowy prawy obrońca Miedziowych na początku rundy wiosennej. Zdecydowanie najpewniejsza opcja z wymienionych, choć pamiętamy poprzednią edycję, gdy wszyscy przewidywali to samo, a finalnie Kłudka zaczął rundę na ławce. 🙂


Nie warto, ale dla ciekawskich dodatkowa lista nazwisk (z jeszcze mniejszymi szansami ;)):

Obrońcy: Szymański [0.9], Lepczyński [0.9], Więckowski [0.7], Seweryś [0.7], Wyparło [0.7], Stawny [0.7], Drapiński [0.7]

Pomocnicy: Kocaba [0.7], Sarbinowski [0.7], Zawadzki [0.7]

Napastnicy: Samborski [0.7], Szulc [0.7], Kempski [0.7], Walczak [1.0]


Dla zainteresowanych rezerwowym bramkarzem – Abramowicz [0.7] to drugi golkiper Jagiellonii.


Podoba Ci się nasza praca? Zostań naszym Patronem!

10 thoughts on “Budżetowe opcje [0.7 – 1.0]”

   1. Zgadzam się, w Koronie dwóch równorzędnych bramkarzy.
    Ogólnie wróciły pogłoski o możliwym transferze Kovacevica.
    wtedy znakomitą opcją wydaje się być Trelowski, tani i z dużymi szansami na grę jako jedynka. Gdzieś całkiem przepadł młody Dziekoński.

  1. Na szybko, ale może przygotujemy o tym dodatkowy wpis 🙂

   Def: Szcześniak, Kościelny (proponuję poczekać i zobaczyć, czy mają pierwszy skład – Kłudka chyba pewniejszy)
   Mid: Wojtuszek, Szmyt, Ciepiela

  2. Ciepiela w Stali ma duże szanse na grę, dobre miał liczby w sparingach. Jak Gorgon wróci do składu Pogoni też jest w tej cenie. Z obrońców tylko Szcześniak z GórnikaZ, ale nie mam pojęcia czy będzie grał w każdym meczu.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post