Garść dodatkowych statystyk

Garść dodatkowych statystyk post thumbnail image

Znany z Twittera @Łukasz Piłka razem z nami dostarcza istotne materiały na temat LOTTO Fantasy Ekstraklasa. Jego specjalnością są – niedostępne do tej pory na rynku polskiego Fantasy – tabelki, zestawienia i wykresy ze statystykami. Od teraz zobaczycie je również na naszej stronie i w mediach społecznościowych.

1 thought on “Garść dodatkowych statystyk”

  1. Dodatkowe wyjaśnienie dla tych którzy nie do końca może rozumieją o co chodzi. Zawodnicy na zielonych polach powinni być najbardziej przez nas pożądani ponieważ są obietnicą sporych zwrotów punktowych. I wszyscy Ci którzy są blisko zielonego pola mogą być dobrymi opcjami.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post