[Fantasy 1 Liga] Kapitan 20. kolejka

[Fantasy 1 Liga] Kapitan 20. kolejka post thumbnail image

W poprzedniej kolejce najlepszymi wyborami do opaski okazali się obrońcy. Zobaczymy, jak będzie w obecnej serii spotkań. Mimo wszystko nadal bardziej stawiamy na graczy ofensywnych.

Pirulo (wyjazd vs Skra Częstochowa )

Za: po trafieniu z GKS-em Tychy Hiszpan został najskuteczniejszym obcokrajowcem w historii ŁKS-u; spotkanie ze słabo grającą Skrą, powinien zagrać już od pierwszej minuty.

Przeciw: brak.

Luis Fernández ( wyjazd vs Arka Gdynia )

Za: lider ofensywy Wisły, duże wsparcie w pozostałych graczach ofensywnych, rzuty karne, słaby występ Arki w poprzedniej kolejce.

Przeciw: ciężar gry ofensywnej Wisły rozkłada się teraz na większą liczbę zawodników, Wisła ma niekorzystny bilans spotkań w Gdyni.

Andreja Prokić ( wyjazd vs Górnik Łęczna )

Za: wchodząc z ławki w ostatnim spotkaniu ligowym przesądził o zwycięstwie Stali; słaby początek Górnika po powrocie do rozgrywek; forma Stal; ofensywna gra preferowana przez trenera Myśliwca; defensywa Górnika popełnia sporo błędów.

Przeciw: Górnik zagra defensywnie i będzie chciał zmazać plamę z poprzedniej kolejki.

Pozostałe opcje:

Joan Roman (Goku)  ( wyjazd vs GKS Katowice )

Podbeskidzie gra ładną, ofensywną piłkę. W ostatnim spotkaniu z Odrą zabrakło skuteczności i trochę szczęścia. Goku potwierdził swoją dobrą dyspozycję i teraz może przypieczętować swój występ asystą lub bramką. Należy jednak pamiętać, że zagra przeciwko jednej z najlepszych linii defensywnych w lidze.

Tomasz Boczek / Kamil Słaby (dom vs Apklan Resovia Rzeszów )

Obrońcy Sandecji zdobyli po bramce w meczu przeciwko Górnikowi i przyczynili się do okazałego zwycięstwa swojej drużyny. Piłka szuka ich w polu karnym. Widać również, że Sączersi pracowali w okresie przygotowawczym nad stałymi fragmentami gry. Kamil Słaby strzelał bramki w dwóch ostatnich meczach ligowych Sandecji.

Zdjęcia pochodzą z oficjalnych stron klubowych i są ich własnością.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post