Fantastyczny Skaut. Niezb臋dnik gracza Fantasy Ekstraklasa Bez kategorii NOWE MIEJSCE PUBLIKACJI TRE艢CI FANTASTYCZNEGO SKAUTA 馃毃

NOWE MIEJSCE PUBLIKACJI TRE艢CI FANTASTYCZNEGO SKAUTA 馃毃

NOWE MIEJSCE PUBLIKACJI TRE艢CI FANTASTYCZNEGO SKAUTA 馃毃 post thumbnail image

Wszystkie nasze tre艣ci dotycz膮ce Fantasy Ekstraklasy znajdziecie na oficjalnej stronie organizatora:

Od kilku sezon贸w wspieramy Was materia艂ami dotycz膮cymi tej pi臋knej zabawy i co rund臋 wracamy z jakimi艣 nowo艣ciami. Nie inaczej jest i tym razem. W porozumieniu z organizatorami gry, doszli艣my do wniosku, 偶e dla dobra spo艂eczno艣ci Fantasy, wszystkie nasze dotychczasowe tre艣ci (przewidywane sk艂ady, wybory kapita艅skie, wyb贸r skauta, …) b臋dziemy publikowa膰 na oficjalnej stronie.

Teksty dotycz膮ce Fantasy1LIGA zostaj膮 tutaj 馃檪

1 thought on “NOWE MIEJSCE PUBLIKACJI TRE艢CI FANTASTYCZNEGO SKAUTA 馃毃”

1. Hej czy w najbli偶szej kolejce jak dam 艂awka punktuje i b臋dzie zawodnik np. Rakowa i zdobedzie 4 pkt tu b臋dzie podw贸jnie si臋 to liczy艂o czy tylko raz ?