Fantastyczny Skaut. Niezbędnik gracza Fantasy Ekstraklasa 1 Liga Fantasy 1 Liga – Wybór Skauta 1.Liga #16

Fantasy 1 Liga – Wybór Skauta 1.Liga #16

Fantasy 1 Liga – Wybór Skauta 1.Liga #16 post thumbnail image

Eksperci z Fantastycznego Skauta prezentują swój skład na najbliższą kolejkę Fortuna 1. Ligi.

Założeniem serii Wybór Skauta – 1.Liga jest przedstawienie możliwie najlepszej drużyny z myślą przede wszystkim o nadchodzącej kolejce Fantasy 1. Ligi. Na dalszy plan schodzi zatem kwestia następnych kolejek. Przedstawiciele Fantastycznego Skauta nie rywalizują tą drużyną z innymi menedżerami, ponieważ cotygodniowo zmieniają swój zespół bez ograniczeń. Wszystko po to, aby zainspirować czytelników przed dokonaniem transferów lub wyboru kapitana swojego zespołu.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post