załoga i Patroni

Od 21 stycznia 2021 (choć tak naprawdę to trochę dłużej) pracujemy, by pomagać Wam w ustawianiu składów Fantasy Ekstraklasa. Zainspirowani angielskim Fantasy Scoutem uwierzyliśmy, że w polskiej społeczności również drzemie ogromny potencjał do tego typu gier. Nie myliliśmy się! Tworzycie wspaniałą grupę menedżerów!

Tydzień w tydzień, dzielimy się z Wami naszym pomysłem na to jak #PokonajKumpli w pięknej zabawie, jaką jest #FantasyEkstraklasa. Najlepsze przewidywane składy, zapowiedzi kolejek, wybory kapitańskie, terminarze, wykonawcy stałych fragmentów gry, wykluczenia i zagrożenia oraz podcast to godziny ciężkiej, hobbystycznej pracy. Nieprzespane noce i zniecierpliwienie rodziny schodzą na dalszy plan, kiedy dostajemy od Was sygnały, że jesteśmy potrzebni i pomagamy. Często słyszymy, że robimy to dobrze. Że pokazujemy inną perspektywę, inspirujemy i motywujemy. Kochamy to i chcemy to robić, wierząc że zmieniamy scenę Fantasy w Polsce i że Wy czerpiecie więcej przyjemności ze wspólnej rywalizacji.

Nasz treści znajdziecie:

Materiały o LOTTO Fantasy Ekstraklasie na oficjalnej stronie organizatora gry oraz w oficjalnym podkaście Spotify i SoundCloud.

Od tej zeszłej rundy (wiosna 22/23) uśmiechamy się do Was szeroko i dajemy możliwość silniejszego zaangażowania we wsparcie projektu. Chcemy być lepsi, chcemy tworzyć treści, na które będziecie czekać. Patronite to dla nas szansa na rozwój i utrzymanie. Jeśli uznacie, że to fajna forma rewanżu za naszą robotę – dziękujemy!

Wspierają nas lub do tej pory wspierali: Michał Opałka, Konrad Wojtkowiak, Leszek Ochojna, Radek Kocala, Adrian Dewódzki, Łukasz Miścierewicz, Paweł Ponikowski, Paweł Partyka, Tomasz Selwasiuk, Daniel Kamionka, Mateusz Sobczak, Michał Pawlak, Artur Koziel, Mateusz Matuszak, Sławomir Krakowian i trzech Patronów Anonimowych.

Dziś Fantastycznego Skauta tworzą:

Krzysztof Borkowski

Igor Borkowski