załoga

Od 21 stycznia 2021 (choć tak naprawdę to trochę dłużej) pracujemy, by pomagać Wam w ustawianiu składów Fantasy Ekstraklasa. Zainspirowani angielskim Fantasy Scoutem wierzymy, że w polskiej społeczności również drzemie ogromny potencjał do tego typu gier. Początkowo nieśmiało poruszaliśmy się po platformach Bloggera i Twittera, by dziś być dumnymi posiadaczami własnej strony internetowej, z kontentem, którym, każdego tygodnia, posługują się tysiące graczy.

Od rundy Wiosna 2022 możecie nas też usłyszeć w oficjalnym podkaście LOTTO Fantasy Ekstraklasy, gdzie razem z chłopakami z ESA rozmawiamy o grze. Odcinki znajdziecie na Spotify i SoundCloud.

Nasza fantastyczna drużyna rośnie w siłę. Oprócz trójki szefostwa wzbogaciliśmy się o kilka bardzo ciekawych współprac, dzięki którym ten projekt może się rozwijać. Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa, więc koniecznie wypatrujcie naszych kolejnych działań. Niech żyje Fantastyczny Skaut! Niech żyje Fantasy Ekstraklasa!

Krzysztof Borkowski – twitter zobacz wszystkie wpisy

Igor Borkowski – twitter zobacz wszystkie wpisy

Mariusz Misiorek – twitter zobacz wszystkie wpisy

Tomek Krucan – twitter zobacz wszystkie wpisy

Michał Walkowski – twitter zobacz wszystkie wpisy

Michał Legut – twitter zobacz wszystkie wpisy

Tomek Grabek – twitter zobacz wszystkie wpisy

PLAN TYGODNIOWY

W oparciu o standardową kolejkę (piątek-poniedziałek) nasz grafik wygląda mniej więcej tak:

WTOREK

• Podsumowanie z naszej perspektywy (nasze wyniki – przewidywań, Wyboru Skauta, sytuacji w ligach itd.)
  • Korekty w „Zagrożenia i wykluczenia” oraz aktualizacja SFG
  • Nitka eye-test – zestaw nazwisk, które zwróciły naszą szczególną uwagę w minionej kolejce; pozycja nieregularna

• Terminarz
  • Ramowe składy do “przewidywanych składów”
  • Zapytaj Skauta – Q&A na Twitterze i Facebooku

• Aye, aye captain – kto na kapitana?
  • [1.liga] Terminarz
  • Podcast LOTTO Fantasy Ekstraklasa
  • Prognoza Skauta – zapowiedź kolejki w optyce Fantasy
  • Zapytaj Skauta – cd Q&A na Twitterze i Facebooku

PIĄTEK

• Przewidywane składy – publikacja i ewentualne korekty na max. 3h przed deadlinem
  • Wybór skauta – 15 zawodników na konkretną kolejkę, bez planu długofalowego
  • [1.liga] – zapowiedź kolejki, propozycja kapitańska, XI kolejki.