Scena Fantasy – ważne miniligi w grze

Scena Fantasy – ważne miniligi w grze post thumbnail image

Od 13 lipca, gdy opublikowaliśmy pierwszy wpis o takim tytule, wiele się zmieniło. Fantastycznego Skauta tworzy nieco inna grupa, a w Fantasy Ekstraklasa zachodzi wiele pozytywnych modyfikacji. Nie zmieniło się jedno – społeczność ekstraklasowego Fantasy tworzycie Wy! Przyjrzyjmy się ligom, które stworzyliście i o których powinno być głośno.

  • Polski Skład – liga Piotrka Sikory, w której mogą grać składy zbudowane jedynie z polskich zawodników, co jest ciekawym urozmaiceniem zabawy. W tej edycji na zwycięzcę czeka pamiątkowa statuetka.
  • WieściZSzatniESA – liga Benjego, który ESA ma w serduchu i jest filarem budowania naszej społeczności. Liga zamknięta, ale mocne nagrody i możliwość zmierzenia się z dziennikarzami i sportowcami.
  • Action Podkarpacie – liga z tradycjami i nagrodami, zawsze mocno obsadzona. Ma również wersję H2H. Wstęp zostaje zamknięty po 1.kolejce. Nagrody gwarantowane.
  • SuperLiga VALTOVIA – 17 sezonów w grze. To mówi samo za siebie. Imienne puchary za miejsca na podium. Liga publiczna.
  • Fantasy Ekspert – szef wszystkich szefów zaprasza do zabawy. Nie wypada odmówić, prawda? 🙂
  • Fantastyczny Skład – mając FS w nazwie ligi trzeba robić dobrą robotę! Po sukcesach na scenie FPL ekipa Mam go na kapitanie otwiera sekcję ekstraklasową co bardzo nas cieszy!
  • Turbo Kozak 25 – „liga klasyczna, liga z historią, liga dla Ciebie” – czytamy w opisie ligi i już się nam to podoba!
  • Rekiny Biznesu – wiele lat na scenie i wiele lat relacjonowania wyników na Facebooku. Śledźcie swoje wyniki i poznajcie swoich rywali!

Nie wszystkie ligi udało się tu zmieścić, więc jeśli macie swoje propozycje, wrzućcie je w komentarzach! Niezmiennie zapraszamy do naszej ligi Fantastycznego Skauta, o której przeczytacie tutaj.


Zostań naszym Patronem!

Photo by Filip Andrejevic on Unsplash

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post