Fantastyczny Skaut. Niezbędnik gracza Fantasy Ekstraklasa 1 Liga Fantasy 1 Liga – Kto na kapitana? #17

Fantasy 1 Liga – Kto na kapitana? #17

Fantasy 1 Liga – Kto na kapitana? #17 post thumbnail image

Obecna runda coraz częściej pokazuje nam, że warto ryzykować i stawiać na mniej oczywiste wybory… w ostatnim czasie stały się one jednak wyborami jak najbardziej oczywistymi…

• najlepszy strzelec lidera – 8 goli,
  • GieKSa traci sporo bramek ze strzałów z obszaru pola karnego między 11 a 16 metrem.

PRZECIW:

• w ostatnich tygodniach dochodzi do sytuacji strzeleckich, ale ma problemy z finalizacją.

• najskuteczniejszy zawodnik Motoru: 5 goli – 4 asysty,
  • mecz z Podbeskidziem, które fatalnie zaprezentowało się w poprzedniej kolejce,
  • organizacja gry Motoru stoi na wyższym poziomie od tego co prezentuje obecnie Podbeskidzie.

PRZECIW:

• tylko w jednym ze wspomnianych siedmiu spotkań trafiał do siatki rywali dwukrotnie, w pozostałych zdobywał po jednym golu.

• najskuteczniejszy zawodnik Motoru: 5 goli – 4 asysty,

PRZECIW:

• lepsza postawa Górali w spotkaniach domowych.

Zdjęcia pochodzą ze stron klubowych i są ich własnością.

1 thought on “Fantasy 1 Liga – Kto na kapitana? #17”