Podsumowanie 15. kolejki (nasze wyniki)

Podsumowanie 15. kolejki (nasze wyniki) post thumbnail image

Jak poszły nam przewidywania i ile punktów zdobył Wybór Skauta? Wszystkiego dowiecie się z tego tekstu.

Bardziej ogólne wnioski, w szczegółowym podsumowaniu każdego spotkania, przeczytacie w Fantastycznym Okiem – już niedługo na stronie!

Przewidywane składy

Po serii rekordowych wyników przyszedł czas na rezultat… przeciętny. Niby ósemka z przodu przy procentowej liczbie skuteczności cieszy, ale apetyt rósł w miarę jedzenia. Jasne, covidy, nowi trenerzy i debiuty nastolatków były nie do przeszkoczenia, ale wolelibyśmy ciut więcej niż 80%. Podobnie myślą pewnie w Przeglądzie, bo tam z sobotnich przewidywań wyszło 78%.

Wybór Skauta

47 punktów. 23 na ławce. Potencjalne różnice w postaci Kowalczyka, Mesanovicia i Cernycha nie wypaliły. Raków zawiódł po całości, ale tak naprawdę niewiele drużyn wyróżniło się jakoś wyjątkowo mocno (więcej w naszym podsumowaniu kolejki – Fantastycznym Oku).

zdjęcie główne autorstwa Tetiana SHYSHKINA z Unsplash

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post