[Fantasy 1 Liga] Sparingi – jesień 2022/2023

[Fantasy 1 Liga] Sparingi – jesień 2022/2023 post thumbnail image

Rozpoczęły się mecze sparingowe przed rundą jesienną sezonu 2022/2023 Fortuna 1 Ligi. Chcemy Wam ułatwić śledzenie wyników osiąganych przez poszczególne kluby oraz obserwację formy drużyn przed startem rozgrywek. Dlatego w tym poście będziemy zamieszczać rezultaty meczy kontrolnych, a także w miarę możliwości składy drużyn.

Post będzie aktualizowany na bieżąco – 10.07.2022

Arka Gdynia

Arka – Radunia Stężyca 0:0

Krzepisz – Tomal, Marcjanik, Dobrotka, Ziemann – Żebrowski, Purzycki, Bednarski, Alemán, Adamczyk – Karol Czubak (I 45′) Molenda – Lipkowski, Stolc, Memić, Zmorzyński – Skóra, Vinícius, Milewski, Hiszpański – Kuzimski, Kobacki (II 45′)

Arka – Olimpia Elbląg 1:3            Żebrowski 70′

Molenda – Tomal, Marcjanik, Dobrotka, Ziemann – Stępień, Purzycki, Milewski, Adamczyk, Kobacki – Karol Czubak (I 45′) Gołoś – Przyborowski, Lipkowski, Stolc, Mikulski – Skóra, Bednarski, Soboczyński (67′ Zieliński), Alemán, Żebrowski (82′ Soboczyński) – Kuzimski

Arka – Wisła Płock 0:2

Krzepisz (70′ Molenda) – Rymaniak (46′ Tomal), Marcjanik (46′ Lipkowski), Dobrotka (46′ Stolc) – Stępień (46′ Przyborowski), Purzycki, Milewski (46′ Bednarski), Adamczyk (46′ Skóra), Alemán (46′ Kuzimski), Żebrowski (46′ Ziemann) – Czubak (46′ Kobacki)

Arka – Stomil Olsztyn 1:3          Kuzimski 31′

Molenda (70′ Kajzer) – Tomal (60′ Rymaniak), Lipkowski, Dobrotka (46′ Marcjanik), Stolc (46’Predenkiewicz) – Stępień, Milewski (46′ Bednarski), Zieliński (60′ Gol), Skóra (46′ Żebrowski) – Kobacki (60′ Soboczyński), Kuzimski (60′ Czubak)

Arka – Radomiak Radom 2:3       Alemán 62′ Predenkiewicz 87′

Krzepisz – Rymaniak (46′ Tomal), Marcjanik, Dobrotka, Stolc – Skóra, Purzycki (46′ Milewski), Gol (67′ Predenkiewicz), Adamczyk (46′ Alemán), Przyborowski (46′ Stępień) – Czubak (63′ Kuzimski)

Arka – Chojniczanka Chojnice 0:0

Krzepisz – Rymaniak, Lipkowski, Dobrotka, Stolc – Stępień, Milewski, Gol, Alemán, Przyborowski – Czubak  (I 45′) Krzepisz (60′ Molenda) – Tomal, Lipkowski, Rymaniak, Stolc (60′ Predenkiewicz) – Stępień (60′ Skóra), Bednarski, Purzycki, Alemán (60′ Zieliński), Żebrowski – Czubak (60′ Vinícius)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Termalica – Korona Kielce 1:1

Loska – Modelski, Tekijaški, Grabowski, Vasiľ, Dombrowśkyj, Polarus, Poznar – Mešanović + dwaj piłkarze testowani (był to skład wyjściowy)

Termalica – Liptovský Mikuláš 1:2       Biedrzycki 82’K

Bartoszek – Kukułowicz, Tekijaški, Biedrzycki, Jania – Hubínek, Zawijśkyj, Vasiľ, Polarus, Pietraszkiewicz – Śpiewak (I 45′) Bartoszek – Kukułowicz, Biedrzycki, Błachewicz, Grabowski – Dombrowśkyj, Ambrosiewicz, Radwański, Gajda, Karasek – Mešanović

Termalica – MFK Karvina 5:1       Poznar 7′ 28′ Muris Mešanović 36′ Kacper Karasek 75′ Ambrosiewicz 84′

Pawluczenko – Hubínek, Tekijaški, Biedrzycki, Błachewicz – Zawijśkyj, Dombrowśkyj, Radwański, Polarus – Mešanović, Poznar. (I 45′) Loska – Kukułowicz, piłkarz testowany, Jania, Grabowski – Pietraszkiewicz, Ambrosiewicz, Karasek, Gajda, Vasiľ – Śpiewak

Termalica – Banik Ostrava 0:0

Loska (59′ Pawluczenko) – Kukułowicz (17′ Dombrowśkyj), 25. Nemanja Tekijaški (67′ testowany obrońca), Biedrzycki (75′ Putiwcew), Grabowski (84′ Jania) – Hubínek, Ambrosiewicz (84′ Gajda), Radwański (46′ Polarus), Karasek (59′ Vasiľ) – Mešanović (67′ Pietraszkiewicz), Poznar (75′ Śpiewak)

Termalica – Sandecja Nowy Sącz 0:0

Loska, Pauliuchenka – Grabowski, Tekijaski, Biedrzycki, Putiwcew, Hubinek, Poliarus, Ambrosiewicz, Dombrovsky, Radwański, Kukułowicz, Zaviisky, Vasil, Mesanović, Śpiewak, Poznar, Karasek, Błachewicz (skład podstawowy i zmeinnicy – za oficjalną storną klubu)

Chojniczanka Chojnice

Chojniczanka – Legia Warszawa 1:3

Kikolski – Grolik, Błyszko, Kasperowicz – Poloński, van Huffel, Czajkowski, Kalinkowski, Ryczkowski – Mikołajczak, Skrzypczak. (I 45′) Garstkiewicz – Golak, Bartosiak, Białczyk – Mazek, Wolsztyński, Cegiełka, Karbowy – Mikołajczyk (77′ Zimnicki) Formela (77′ Sztuka) – Janicki

Chojniczanka – Wisła Płock 1:1      Wolsztyński 37′

Kikolski – Grolik, Błyszko, Kasperowicz – Ryczkowski, Czajkowski, Wolsztyński, Kalinkowski, Mazek – Mikołajczak, Skrzypczak (I 45′) Garstkiewicz – Golak, Bartosiak, Białczyk – Mikołajczyk (82′ Zimnicki), Cegiełka, Sztuka (73′ Dahms), Karbowy, Stróżyński – Janicki, Prałat

Chojniczanka – Raków Częstochowa 1:5   Mikołajczak 57′

Kikolski – Bartosiak, Błyszko, Kasperowicz – Ryczkowski, Czajkowski, Wolsztyński, Kalinkowski, Mazek – Janicki, Skrzypczak (I 45′) Kikolski (70′ Sobolewski) – Grolik, Błyszko, Białczyk – Stróżyński, Cegiełka, van Huffel, Karbowy, M. Mikołajczyk – Formela (75′ Sztuka), Mikołajczak

Chojniczanka – KKS Kalisz 1:2                    Kalinkowski 2′

testowany bramkarz – Stróżyński, Grolik, Błyszko, Białczyk – M. Mikołajczyk, Czajkowski, Wolsztyński (30′ Karbowy), Kalinkowski, T. Mikołajczak, Skrzypczak (I 45′) Kikolski – Mazek, Niepsuj, Bartosiak, Golak – Zimnicki (83′ Sztuka), van Huffel, Cegiełka, Filip Karbowy (62′ Formela) – Janicki, Ryczkowski

Chojniczanka – Jagiellonia Białystok 0:2

Neugebauer (50′ Szabłowski) – Niepsuj (31′ Mikołajczyk), Grolik, Błyszko, Białczyk – Mazek, van Huffel, Czajkowski, Kalinkowski (44′ T.Mikołajczak) – Janicki, Ryczkowski (2×30′) Szabłowski (91′ Sobolewski) – Stróżyński, Golak, Bartosiak, Olszewski, Mikołajczyk (91′ Zimnicki) – Wolsztyński, Cegiełka, Karbowy – T.Mikołajczak (91′ Formela), Skrzypczak

Chojniczanka – Warta Poznań 2:4               Mikołajczak 12′ Wolsztyński 6′

Neugebauer (46′ Szabłowski) – Grolik (46′ Golak), Błyszko (46′ Bartosiak), Kasperowicz (46′ Białczyk) – Niepsuj (46′ Stróżyński, 71′ Formela), Czajkowski (46′ Cegiełka), Kalinkowski (46′ van Huffel), Karbowy (46’Wolsztyński), Mazek (46′ M.Mikołajczyk) – T. Mikołajczak (46′ Janicki), Skrzypczak (46′ Ryczkowski)

Chojniczanka – Arka Gdynia 0:0

Neugebauer – Grolik, Błyszko, Kasperowicz – Niepsuj, Czajkowski, Kalinkowski, Wolsztyński, Mazek – T.Mikołajczak, Skrzypczak (I 45′) Szabłowski (60′ Neugebauer) – Golak, Bartosiak, Białczyk – Stróżyński (70’Formela), Cegiełka, van Huffel, Karbowy, M.Mikołajczyk (60′ Zimnicki) – Janicki, Tuszyński

Chrobry Głogów

Chrobry – KKS Kalisz 0:0

Węglarz – Ilków-Gołąb, Práznovský (18′ Michalec), Bougaḯdis, Bogusz – Bochnak, Kolenc, Mandrysz, Machaj, Steblecki – Wolsztyński (45′) Dybowski – Tupaj, Iwanowicz, Michalec (70′ Zarówny), Kuzdra – Mucha, Inoue, Pieczarka, Cieślicki, Krawiec (70′ Malczuk) – Jóźwiak (70′ Marciniak)

Chrobry – Górnik Polkowice 1:2         Michalec 31′

Dybowski – Kuzdra, Michalec, Bougaḯdis, Bogusz – Tupaj, Mucha, Machaj, Kusztal, Steblecki – Wolsztyński  (I 45′) Węglarz – Hanc, Iwanowicz, Michalec (65′ Zarówny), Bougaḯdis (65′ Tupaj) – Bochnak, Kolenc, Mandrysz, Cieślicki, Pieczarka – Rafał Wolsztyński (II 45′)

Chrobry – Zagłębie Lubin 0:1

Węglarz (46′ Dybowski) – Kuzdra (80′ Tupaj), Mandrysz, Bougaḯdis, Bogusz – Bochnak (85′ Jóźwiak), Mucha (87′ Zarówny), Kolenc, Machaj (63′ Wolsztyński), Kusztal (72′ Hanc) – Steblecki (82′ Pieczarka)

GKS Katowice

GKS – Skra Częstochowa 0:0

Kukulski – Wasielewski, Jaroszek, Jędrych, Kołodziejski, Rogala – Błąd, Figiel (30′ Bród), Repka, Arak (I 45′) Szczuka – Brzozowski, Janiszewski, Jędrych (78′ Warmuz), Kołodziejski (60′ Pavlas), Wojciechowski – Grzebieluch (78′ Bród), Stromecki, Urynowicz, Szwedzik – Roginić

GKS – Zagłębie Sosnowiec 2:3    Jędrych 41’K, Kościelniak 86′

Kudła (30′ Kukulski, 60′ Patryk Szczuka) – Janiszewski (79′ Warmuz), Jędrych (46′ Jaroszek), Kołodziejski (61′ Pavlas) – Wasielewski (46′ Brzozowski), Repka (46′ Figiel), Stromecki (61′ Bród), Rogala (46′ Wojciechowski) – Błąd (46′ Urynowicz), Roginić (42′ Bród; 46′ Szwedzik), Dudziński (46′ Grzebieluch, 71′ Kościelniak)

GKS – Górnik Polkowice 1:0       Kościelniak 80′  

Szczuka (31′ Kukulski) – Wojciechowski, Jaroszek, Jędrych, Kołodziejski, Rogala – Błąd, Repka, Figiel, Wasielewski – Arak. (I 45′) PKukulski (60′ Kudła) – Wojciechowski (71′ Kościelniak), Jaroszek (71′ Tanżyna), Janiszewski, Kołodziejski (71′ Warmuz), Wasielewski (59′ Brzozowski) – Bród, Stromecki, Urynowicz, Dudziński – Szwedzik

GKS – MFK Ružomberok 2:0        Roginić 71′ Szwedzik 90′

Kudła (76′ Szczuka) – Wasielewski (61′ Wojciechowski), Jaroszek (61′ Janiszewski), Jędrych (86′ Warmuz), Kołodziejski (72′ Tanżyna), Rogala (61′ Brzozowski, 86′ Grzebieluch) – Błąd (46′ Bród, 72′ Kościelniak), Figiel (61′ Stromecki), Repka (46′ Urynowicz), Dudziński (46′ Szwedzik) – Arak (46′ Roginić)

GKS – MFK Dukla Bańska Bystrzyca    Arak 60′ Rogala 80′

Szczuka (46′ Kukulski) – Brzozowski (50′ Wasielewski), Jaroszek (46′ Tanżyna, 75′ Warmuz), Repka (60’Jędrych), Janiszewski (60′ Kołodziejski), Wojciechowski (60′ Rogala) – Błąd (46′ Bród), 6. Marcin Stromecki (60′ Figiel), Urynowicz (46′ Dudziński), Szwedzik (75′ Grzebieluch) – Arak (60′ Kościelniak)

GKS – GKS Tychy 0:0

Kudła – Wasielewski, Jaroszek, Jędrych, Kołodziejski, Rogala – Błąd, Repka, Figiel, Dudziński – Roginić Wprowadzani – Bród, Szwedzik, Kościelniak, Urynowicz, Stromecki, Wojciechowski, Janiszewski, Grzebieluch, Warmuz

GKS Tychy

GKS – Śląsk Wrocław 1:3      Rumin 39′

Jałocha – Mańka, Nedić (73′ Szymura), Szymura (46′ Mudimu), Wołkowicz (73′ Kargulewicz) – Kargulewicz (46′ Połap), Żytek (81′ Malec), Czyżycki, Jaroch (46′ Kozina) – Rumin (73′ Jaroch), Malec (46′ Kahsay)

GKS – Widzew Łódź 1:1         Rumin 78′

Jałocha – Kargulewicz, Połap, Nedić, Mudimu, Pipia – Mikita, Czyżycki, Krężelok, Jaroch – Malec (45′)    Dana – Mańka, Dzięgielewski (69′ Machowski), Nedić (61′ Mudimu), Szymura, Wołkowicz – Domínguez, Żytek, Ploch, Kozina – Rumin

GKS – Garbarnia Kraków 3:0    Mikita 8′ Rumin 24′ 29′

Dana – Mańka, Nedić, Szymura, Wołkowicz – Połap, Domínguez, Czyżycki, Kozina – Rumin, Mikita

GKS – Skra Częstochowa 4:1     Nedić 8′ Rumin 55′ Mikita 68’K Kozina 74′

Jałocha – Buchta, Nedić, Pipia – Kargulewicz, Żytek, Ploch, Wołkowicz – Domínguez, Rumin – Malec (2×30′) Dana – Mańka, Buchta (91′ Nedić), Szymura (91′ Pipia, 105′ Żytek) – Połap, Jaroch, Czyżycki, Dzięgielewski – Kozina, Machowski – Mikita

GKS – GKS Katowice 0:0

GKS Tychy nie podawał informacji ze sparingu do waidomości publicznej.

Górnik Łęczna

Górnik – Radomiak Radom 1:0 Lobato 43′

Kostrzewski – Rymaniak, de Amo, Lobato, Tkacz – Mak, Gol, Drewniak, Gąska, Krykun – Banaszak. (I 45′) Woźniak – Krykun (Golba, Bałaszek), Turek, Rymaniak (Pendel), Mołodecki, Czarniecki – Tkacz (Martyn), Gol (Zabłotny), Obroślak, Gąska (Konojacki), Krykun – Banaszak (Szałachowski) (II 45′)

Górnik – Pogoń Siedlce 3:2         Gąska 15′ Lobato 34’K Krykun 41′

Kostrzewski (60′ Woźniak) – Krykun (70′ Zabłotny), de Amo (63′ Turek), Łychowydko (70′ Obroślak), Menich (46′ Duda) – Lobato (75′ Pendel) Serrano (46′ Czmełenko), Drewniak (70′ Szałachowski), Szramowski (57′ J.Díaz), Gąska (75′ Mołodecki) – Tkacz (53′ Amroziński)

Górnik – Puszcza Niepołomice      Lokilo 66′

Gostomski (46′ Woźniak) – Tkacz (46′ Zając), Łychowydko (77′ Mołodecki), Biernat, de Amo (46′ Turek) – Krykun (77′ Pendel), Drewniak (46′ Pierzak), Szramowski (46′ Lokilo), Serrano (77′ Obroślak), Gąska (77′ Szałachowski) – Mak (77′ Martyn)

Górnik – FC Voluntari 2:1               Szramowski 36′ Biernat 61′

Gostomski – de Amo, Biernat, Łychowydko (85′ Szałachowski), Turek – Krykun, Serrano, Szramowski (77’Kwiatkowski), Drewniak (85′ Tkacz), Zynek (62′ Pierzak) – Mak (62′ Lokilo)

Górnik – Avia Świdnik 0:1

Smyłek (61′ Kiliszek) – Duda, Krasiński, Turek (64′ Pendel), Kwiatkowski (46′ Konojacki), Tkacz (46′ Mołodecki), Laskowski, Szczygieł, Lokilo (69′ Obroślak), Szałachowski (46′ Martyn), Bohomaz (46’Zdybowicz)

Górnik – Motor Lublin 1:1          Gąska 20′

Gostomski (46′ Woźniak) – de Amo (89′ Duda), Biernat, Łychowydko – Krykun, Drewniak (89′ Szałachowski), Szramowski (77′ Turek), Pierzak, Gąska (68′ Lokilo), Lobato (83′ Kwiatkowski) – Tkacz (61′ Grzeszczyk)

ŁKS Łódź

ŁKS – Resovia Rzeszów 1:0         Pirulo 10′

Arndt – Wszołek, Dąbrowski, Reynders, Marciniak – Pirulo, Kort, Ochronczuk, Kowalczyk, Ibe-Torti – Radaszkiewicz. (I 45′) Kozioł – Dankowski, Monsalve, Koprowski, Szeliga – Kuźma, Trąbka, Nowacki, Javi Moreno, Biel – Janczukowicz

ŁKS – Stal Rzeszów 0:1

Arndt – Dankowski, Dąbrowski, Monsalve, Szeliga – Pirulo, Ochronczuk, Michał Trąbka, Kowalczyk, Biel – Balongo (I 45′) Kołba – Wszołek, Lorenc, Reynders (70′ Koprowski), Marciniak – Kuźma, Kort, Nowacki, Javi Moreno, Ibe-Torti (85′ Romanowicz) – Janczukowicz

ŁKS – Stal Mielec 1:1                 Dąbrowski 89′

Bobek – Wszołek, Lorenc, Monsalve, Szeliga – Pirulo, Ochronczuk, Kort, Kuźma, Ibe-Torti – Balongo. (I 45′) Kozioł – Wszołek (65′ Bąkowicz), Lorenc (65′ Dąbrowski), Monsalve (59′ Koprowski), Szeliga (65′ Dankowski) – Pirulo (65′ Moreno), Kuźma (65′ Nowacki), Trąbka, Kort (65′ Kowalczyk), Biel – Balongo (65′ Radaszkiewicz)

ŁKS – Znicz Pruszków 1:1           Kort 90′

Arndt – Wszołek (68′ Dankowski), Monsalve (72′ Lorenc), Koprowski (68′ Dąbrowski), Szeliga (68’Marciniak) – Pirulo (46’Moreno), Ochronczuk (68′ Kuźma), Kort, Trąbka (81′ Kowalczyk), Biel (81′ Ibe-Torti) – Balongo (81′ Radaszkiewicz)

Odra Opole

Odra – Ślęza Wrocław 2:0    Czapliński 29′ Tomáš Mikinič 45′

Bramkarz testowany – Żemło, Kędziora, dwaj piłarze testowani – Mikinič, Niziołek, Paprzycki, Paszkowski, Nowak – Czapliński. (I 45′) Kalinowski – Szrek, piłkarz testowany (Kędziora), Kostrzycki, Owsiak – Łabojko, Petrák, Marzec, Hrebeń, Klec + piłkarz testowany (II 45′)

Odra – Ruch Chorzów 0:3

Kalinowski – Szrek, Kędziora, Kostrzycki, Tkocz, Klimek – Paszkowski, Łabojko, Paprzycki, Klec – Czapliński   (I 45′) Sapielak – Mikinič, Owsiak, Kostrzycki (73′ Kędziora), Tkocz, Petrák – Nowak, Niziołek, Hrebeń, Marzec – testowany napastnik

Odra – Zagłębie Sosnowiec 1:2            Szrek 79′    (4x30min)

Sapielak – Szrek, Paprzycki, Kostrzycki, Tkocz, Klimek – Marzec, Niziołek, Hrebeń, Nowak – Czapliński (2x 30′) Haluch – Owsiak, Kamiński, Kędziora, Szrek (91′ Klimek), Łabojko, Urbańczyk, Petrák, Mikinič – Łapiński

Odra – Polonia Bytom 0:2

Kalinowski – Owsiak, Kamiński, Tkocz – Drescher, Urbańczyk, Hrebeń, Petrák, Klec, Łapiński – Guzdek. (I 45′) Haluch – Owsiak, Petrák (60′ Klimek), Kędziora, Kostrzycki – Drescher, Łabojko – Klec (60′ Mikinič), Marzec – Łapiński

Odra – Slezský FC Opawa 1:1

Sapielak – Szrek (88′ Łapiński), Kędziora (46′ Kamiński), Kostrzycki (77′ Owsiak), Tkocz – Mikinič (60’Marzec), Niziołek (71’Łabojko), Paprzycki (60′ Urbańczyk), Nowak (71′ Klec), Klimek (71′ Petrák) – Czapliński (67′ Guzdek)

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podbeskidzie – Zagłębie Sosnowiec 1:0     Çeltik 25′

Igonen (31′ Wasztyl) – piłkarz testowany, Mikołajewski, Rodríguez, Markow – Drzazga, Scalet, Janota, Çeltik, Bonifacio – Biliński (kwarty) Wieczorek (91′ Manikowski) – piłkarz testowany (91′ Willmann), Gutowski, Wypych, Lipp – Misztal, Bieroński, Frelek, Román, Polkowski – B.Bieroński (102′ piłkarz testowany)

Podbeskidzie – Ruch Chorzów 1:0              Wełniak 76′

Igonen – Bernard, Mikołajewski, Rodríguez, Markow – Bonifacio, Scalet, Sitek – Drzazga, Çeltik – Biliński     (I 45′) Igonen (60′ Wieczorek) – Simonsen, Markow (63′ Lipp), Julio Rodríguez (63′ Mikołajewski) – Milašius, Abate, Jodłowiec (74′ Frelek), Misztal, Janota, Román – Wełniak

Podbeskidzie – GKS Pniówek Pawłowice 9:0    Lipp 7′ Román 10′ Wełniak 14′ 40′ Çeltik 15′ Milašius 19′   Abate 51′ Sitek 78′ Biliński 87′

Wieczorek (31′ Manikowski, 77′ Wieczorek) – Willmann (61′ Simonsen), Mikołajewski (61′ Rodríguez), Bieroński (31′ Polkowski, 61′ Markow), Lipp (46′ Bieroński, 61′ Bernard) – Çeltik (61′ Sitek), Jodłowiec (31’Frelek, 61′ Scalet), Misztal (61′ Bonifacio), Román (31′ Abate, 61′ Janota), Milašius (31′ Kulak; 61′ Drzazga) – Wełniak (61′ Biliński)

Podbeskidzie – Wisła Kraków 3:2            Drzazga 2′ Milašius 84′ Wełniak 87

Igonen – Simonsen (79′ Willmann), Rodríguez, Markow – Bernard (61′ Mikołajewski) –  Scalet (57′ Misztal), Bonifacio (78′ Jodłowiec) – Sitek (61′ Milašius), Janota (67′ Çeltik), 27. Krzysztof Drzazga (67′ Román) – Biliński (68′ Wełniak)

Puszcza Niepołomice

Puszcza – Stal Mielec 3:2      Sobków, Thiakane, Włodarczyk

Komar – Bartosz, Sołowiej, Kościelny, Mroziński – Tomalski, Serafin, Chomutow, Cichoń, Pytlewski – Sobków. Ponadto grali Olszewski, Wojcinowicz, Tandecki, Jodar, Hajda, Pięczek, Marut, Lorek, Włodarczyk, Thiakane

Puszcza – Górnik Zabrze 1:2   Kramarz 49′

Komar – Bartosz, Sołowiej, Wojcinowicz, Hajda – Gojko, Cichoń, Serafin, Tomalski, Adisa – Thiakane. W II 45′ zagrali także: Czarny, Włodarczyk, Aftyka, Kramarz, Boguski, Klisiewicz, Pięczek, piłkarze testowani

Puszcza – Garbarz Zembrzyce 4:1   Włodarczyk 10′ Czarny 17′ Klisiewicz 59′ Kramarz 77′

Wróblewski – Bartosz, Czarny, Sołowiej, Pięczek – Włodarczyk (51′ Adisa), Serafin, Hajda, Tomalski, Boguski – Thiakane Zmiennicy: Piechota, Aftyka, Cichoń, Wojcinowicz, Kramarz, Klisiewicz, Antoni Wójcik, Płonka

Puszcza – Górnik Łęczna 1:1    Wojcinowicz 86′

Komar (46′ Wróblewski) – Dornellas (46′ Wojcinowicz), Gvozdenović (77′ Gruszecki), G. Silva (64′ Dornellas), Bakowski (46′ Szymocha) – Gojko (64′ Stokłosa), Jopek (46′ Majewski), Adisa (70′ Wójcik), Kramarz (46′ Nojszewski), Boguski (46′ Aftyka) – Falciano (71′ Płonka)

Puszcza – Widzew Łódź 0:1

Komar (46′ Wróblewski) – Mroziński (65′ Adisa), Wojcinowicz (46′ G.Silva), Sołowiej (46′ Koj), Pięczek (70′ Bartosz) – Tomalski (70′ testowany pomocnik), Hajda (46′ Kramarz), Serafin (70′ Jopek), Cichoń (46′ Aftyka), Siemaszko (70′ Hajda) – Thiakane (46′ Jurić)

Puszcza – Siarka Tarnobrzeg 2:3              Klisiewicz 38′ G. Silva 75′

Wróblewski (46′ Piechota) – Čikoš, Czarny, G.Silva, Jopek, Boguski, Adisa, Klisiewicz + 3x piłkarze testowani

Puszcza – Ruch Chorzów 0:1

Komar (60′ Wróblewski) – Bartosz (80′ Adisa), Koj (80′ Czarny), Sołowiej (46′ Wojcinowicz), Pięczek – Mroziński, Hajda (80′ Jopek), Serafin, Tomalski, Cichoń (60′ Aftyka) – Thiakane (46′ Siemaszko)

Resovia Rzeszów

Resovia – Wisła Puławy 1:2  Morys 75′

Pindroch (46′ Grabowski) – Kubowicz (63′ Ostrowski), Bondarenko (46′ Chuchro) – Mikulec (61′ Szymkiewicz), Kałahur (46′ Morys), Wasiluk (46′ Rębisz), Krasa (72′ Bąk), Adamski (72′ Wódz), Antonik (46′ Karpiński) – Wojciechowski (56′ Mikrut)

Resovia – ŁKS Łódź 0:1

Pindroch – Mikulec (65′ Rębisz), Chuchro (46′ Bondarenko), Kubowicz – piłkarz testowany (75′ Chuchro), Kałahur (70′ Ostrowski), Wasiluk (46′ Morys), Krasa (73′ Szymkiewicz), testowany pomocnik (80′ Bąk) – Antonik (46′ Wojciechowski), testowany napastnik (75′ Mikrut)

Ivermectin i Sverige, utan recept”>, piłkarz testowany (80′ Bąk) – Antonik (46′ Wojciechowski), piłkarz testowany (75′ Mikrut

Resovia – Zemplin Michalovce 1:2       Kubowicz 14′

Grabowski – Bondarenko, Kubowicz (61′ Ostrowski), Chuchro – Kałahur, Morys, Wasiluk, Krasa (56′ Rębisz), piłkarz testowany (46′ Wojciechowski), Antonik (66′ Mikrut) – Górski (61′ Szymkiewicz)

Resovia – Piast Gliwice 0:2

Pindroch (60′ Grabowski) – Morys (46′ Mikulec), Chuchro, piłkarz testowany, Kubowicz (46′ Bondarenko) – Kałahur (80′ Ostrowski), Krasa, Wasiluk (46′ piłkarz testowany), Mróz (69′ Rębisz) – Wojciechowski (46’ piłkarz testowany), Antonik (80′ Mikrut)

Resovia – FC Košice 2:2                           Antonik 49′ Kubowicz 79′

Pindroch (60′ Sujecki) – Kubowicz, Hoogenhout, Chuchro (64′ Bondarenko) – Kałahur (46′ Adamski), Krasa, Mróz (46′ Antonik), Hrnčiar (80′ Rębisz), Mikulec (46′ Morys) – Wojciechowski, Caetano

Resovia – Stal Mielec 0:1                       Mecz bez udziału publiczności

Ruch Chorzów

Ruch – Andaluzja Brzozowice-Kamień 10:0     Pląskowski 3′ 13′ Kasolik 7′ 36′ Piątek 47′ Szczepan 59′     Żagiel 69′ 89′ 90′ Roguła 71′

Bielecki – Kasolik, Szur, Kowalski – Wójtowicz, Wyroba, Swędrowski, Janoszka, Żagiel, Moneta – Pląskowski (I 45′) Osobiński (60′ Nowak) – Nawrocki, Wyroba, Szywacz – Bąk, Sikora, Piątek, Żagiel, Roguła, Winciersz – Szczepan (II 45′)

Ruch – Odra Opole 3:0           Szczepan 72′ Barański 82′ Janoszka 86′ K

Osobiński (46′ Bielecki) – Kasolik (34′ Szur), Nawrocki (62′ Kasolik), Szywacz (75′ Franke) – Michalski (46′ Wójtowicz), Sikora (34′ J.Piątek), Swędrowski (62′ Sikora), Bąk (34′ Roguła, 62′ Barański), Foszmańczyk (46′ Janoszka), Moneta (46′ Winciersz) – Pląskowski (46′ Szczepan)

Ruch – Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1

Bielecki (61′ Osobiński) – Kasolik, Szur (46′ Nawrocki), Szywacz (84′ Franke) – Michalski (61′ Roguła), Sikora (66′ Swędrowski, 75′ Barański), Swędrowski (46′ J.Piątek), Foszmańczyk (61′ Pląskowski, 84′ Bąk), Moneta (46′ Janoszka), Wójtowicz (61′ Winciersz) – Pląskowski (46′ Szczepan)

Sandecja Nowy Sącz

Sandecja – Motor Lublin 4:2     J.Wróbel 4′ Walski 52′ K, piłkarze testowani 53′ 84′

Tokarz – Szufryn, Nekić, Słaby – Kosakiewicz, Popiela, Żarnowski, Fall, Chmiel, Toporkiewicz, J. Wróbel (I 45′) Tokarz (Tysiak) – Szufryn (Nekić), Piter-Bučko, Boczek – Walski, Kasprzak, Surzyn, piłkarz testowany 2x, Merebaszwili, Toporkiewicz (Talar)

Sandecja – Piast Gliwice 1:1     Kosakiewicz 41′

Pietrzkiewicz – Kosakiewicz, Szufryn (63′ Piter-Bučko), Nekić (63′ Surzyn) – Toporkiewicz (46′ piłkarz testowany), Walski (46′ Kasprzak), Fall, Šovšić (46′ Merebaszwili), Chmiel, Słaby – Wróbel (46′ piłkarz testowany)

Sandecja – Widzew Łódź 3:1     Gach 28′ Gabrych 84′ Kosakiewicz 86′

Tokarz – Piter-Bučko (63′ Szufryn), Nekić, Słaby – piłkarz testowany (63′ Kosakiewicz), Walski, Kasprzak (63′ Fall), Merebaszwili (63′ Toporkiewicz), Šovšić, Gach (63′ Surzyn) – Wróbel (63′ Gabrych) 

Sandecja – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:0

Brak informacji o składzie.

Skra Częstochowa

Skra – GKS Katowice 0:0

Bursztyn – Sebastian Rogala, Brusiło – Napora, Baranowicz, Malec, Niedbała, Pyrdoł, Winiarczyk – Sangowski (Ropski) + piłkarz testowany (I 45′) Hajda – Szymański, Czajka – Flak, Olejnik, Sajdak, Nocoń, Hilbrycht, Lukoszek – Ropski (Kozłowski) + dwaj piłkarze testowani (II 45′)

Skra – Korona Kielce 1:0      Lukoszek 78′

Bursztyn – Szymański, Mesjasz, Brusiło, Winiarczyk – Baranowicz, Niedbała, Olejnik, Malec, Nocoń – Kozłowski (45′) bramkarz testowany – Czajka, Mesjasz, Napora, Flak – Sajdak, Lukoszek, Pyrdoł, Hilbrycht – Sangowski, Ropski (70′ Babiarz)

Skra – Znicz Pruszków 2:0    Ropski 4′ Lukoszek 52′

Hajda – Szymański, Sadowski, Czajka, Niedbała – Baranowicz (27′ Kołodziejczyk), Babiarz, Hilbrycht (27′ Malec), Winiarczyk, Pyrdoł – Ropski (I 45′) Testowany bramkarz – piłkarz testowany, Sadowski (57′ Mesjasz), Brusiło, Flak (75′ Napora) – Sajdak, Olejnik (75′ Niedzielski), Lukoszek, Malec (57′ Nocoń) – Sangowski, Kozłowski

Skra – GKS Tychy 1:4             Ropski 110′

Bursztyn – Brusiło, Mesjasz, Szymański – Lukoszek, Sajdak, Baranowicz, Hilbrycht, Sangowski, Niedbała (50′ Flak) – Kozłowski (2×30′) Hajda (91′ Szymkowiak) – testowany obrońca, Sadowski, Czajka – Flak (91’Napora), Olejnik, Babiarz, Sangowski (70′ Malec, 118′ Kołodziejczyk), Pyrdoł, Winiarczyk – Ropski

Stal Rzeszów

Stal – Cracovia Kraków 2:3   Małecki 12′ Danielewicz 31′

Pęksa (46′ Kaczorowski) – Marczuk (46′ Polowiec), Góra (46′ Wrona), Oleksy (46′ Kuc), Głowacki (46′ Ławrynowicz) – Danielewicz (46′ Szczypek, 78′ Piotrowski), Wolski (46′ Poczobut), Sadłocha (46′ Olejarka) – Michalik (46′ Kłos), Małecki (46′ K.Piątek), Prokić (46′ Olejarka)

Stal – ŁKS Łódź 1:0                 Prokić 59′

Pęksa (60′ Kaczorowski) – Marczuk, Góra, Poczobut, Głowacki – Danielewicz, Wolski, Sadłocha – Michalik, Prokić, Małecki

Stal – Garbarnia 1:4                Olejarka 28′

Bieszczad – Polowiec, Wrona, Kuc, Ławrynowicz – Kotwica, Szczypek, Olejarka – Kłos, K. Piątek – Olejarka (wyjściowa XI)

Stal – Piast Gliwice 0:2

Pęksa – Marczuk, Góra, Poczobut, Głowacki – Sadłocha, Kotwica, Wolski – Michalik, Małecki, Prokić (I 45′) Kaczorowski – Polowiec, Wrona, Poczobut (76′ Paśko), Głowacki (61′ Oleksy) – Kłos, Kotwica (61′ Piotrowski), Wolski (61′ Szczypek), Olejarka – D. Olejarka, K. Piątek

Stal – Widzew Łódź 2:6           D.Olejarka 82′ Poczobut 105’K

Pęksa (76′ Bieszczad) – Marczuk (91′ Polowiec), Góra (91′ Poczobut), Poczobut (60′ Wrona), Głowacki (91’Ławrynowicz) – Kotwica (91′ Piotrowski), Wolski (91′ Szczypek), Wiktor Kłos (20′ Olejarka, 107’Ofiara)  – Michalik (91′ Opalski), Sadłocha (60′ K.Piątek), Małecki (91′ Sadłocha)

Wisła Kraków

Wisła – Garbarnia Kraków 3:1   Fernández 31′ Bartoń 51′ Szywacz 61′

Biegański – Jaroch, Skrobański, Mehremić, Niewiadomski – Żyro, Żukow, Plewka, Duda, Młyński – Fernández (I 45′) Kieszek – Szot, Hoyo-Kowalski, Kuveljić, Wachowiak – Hugi, Chmiel, Gądek, Szywacz, Bartoń – Sobol

Wisła – Stal Mielec 2:0            Savić 53′ Bartoń 79′

Broda – Jaroch, Mehremić, Łasicki, Wachowiak – Młyński, Plewka, Szywacz, Gądek, Chmiel – Fernández       (I 45′) Frątczak – Gruszkowski, Hoyo-Kowalski, Skrobański, Wachowiak (61′ Kuveljić) – Hugi, Fazlagić, Duda, Bartoń, Savić – Sobol

Wisła – GKS Jastrzębie 3:0      Starzyński 52′ 61′ Fazlagić 85′

Biegański – Jaroch, Łasicki, Mehremić, Wachowiak – Chmiel, Plewka, Jelić Balta, Duda, Młyński – Szywacz    (I 45′) Broda – Jaroch (64′ Sałamaj), Skrobański, Hoyo-Kowalski, Niewiadomski – Hugi, Gądek, Fazlagić, Młyński (64′ Duda), Starzyński – Szywacz (64′ Sobol)

Wisła – Hapoel Beer Szewa 1:0    Jaroch 15′

Broda – Jaroch, Łasicki, Mehremić, Wachowiak – Pereira, Jelić Balta, Szywacz, Duda, Starzyński – Fernández (I 45′) Biegański – Szot, Skrobański, Hoyo-Kowalski, Niewiadomski – Hugi, Jelić Balta (60′ Basha), Plewka, Fazlagić (86′ Talar), Młyński – Bartoń

Zagłębie Sosnowiec

Zagłębie – GKS Katowice 3:2    Kulawiak 49′ Patryk Bryła 71′ Sobczak 89’k

Muzyk – Jończy, Machała, Bodzioch – Borowski, Bonecki, Masłowski, Gojny – Banaszewski, Fábry, Pawłowski. (I 45′) Gliwa – Piątek, Dalić, Chęciński – Ryndak, Rozwandowicz, Barć, Niemiec – Bryła, Sobczak, Kulawiak

Zagłębie – Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1

Gliwa – Borowski, Jończy, Dalić, Gojny – Bryła, Bonecki, Rozwandowicz, Masłowski, Pawłowski – Sobczak    (II) Siuta – Ryndak, Piątek, Machała, Niemiec – Klupś, Chęciński, Barć, Hałatek, Kulawiak (107′ Wołowiec) – Fábry

Zagłębie – Odra Opole 2:1          Ryndak 13′ Piątek 120′

Gliwa (78′ Siuta) – Ryndak (61′ Borowski), Jończy (78′ Piątek), Dalić (61, 4. Mateusz Machała), Gojny (91’Niemiec) – Bryła (61′ Klupś), Bonecki (61′ Banaszewski), Rozwandowicz (78′ Chęciński), Masłowski (78’Barć), Niemiec (61′ Maj) – Sobczak (61′ Fábry)

Zagłębie – Fotbal Třinec 2:2                     Pawłowski 69′ Niemiec 81′

Zagłębie – Rekord Bielsko-Biała 2:1        Popczyk 35′ Klupś 41′

* Przy tworzeniu wpisu korzystamy z informacji zawartych na stronach internetowych klubów, ich mediach społecznościowych oraz portalu 90minut.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post