Podsumowanie kolejki (z naszej perspektywy)

Podsumowanie kolejki (z naszej perspektywy) post thumbnail image

Jak poszły nam przewidywania i ile punktów zdobył Wybór Skauta? Kto i dlaczego prowadzi w naszej lidze? Wszystkiego dowiecie się z tego tekstu.

Bardziej ogólne wnioski, w szczegółowym podsumowaniu każdego spotkania, przeczytacie w Fantastycznym Okiem – już niedługo na stronie!


Przewidywane składy

Cóż, łatwo nie było, ale nikt nie mówił, że tak będzie. Pierwsza kolejka, czterech ostro rotujących pucharowiczów i sześciu nowych trenerów z klubów, które grały w Ekstraklasie w poprzednim sezonie. Ale klasycznie – nie szukamy wymówek i nadal z dumą nazywamy się najlepszym źródłem wiedzy w kwestiach kadrowych. Mamy ku temu powody! W pierwszej kolejce poprawnie przewidzieliśmy 153 piłkarzy, co daje 77,3% skuteczności. Dla porównania Przegląd Sportowy dobrze wytypował 147 nazwisk, a więc 74,2% wszystkich możliwych zawodników. Żeby nie było – oba te wyniki są dalekie od ideału, ale wierzymy, że rozumiecie powody niektórych decyzji, a także że udało Wam się skorzystać z kluczowych informacji, które przedstawiliśmy, czyli np. absencja Podolskiego (11% posiadania) i Emrelego (38% posiadania).


Wybór Skauta

Kucharczyk, Yeboah, Imaz – kilka fajnych typów, ale całościowo skończyło się na 49 punktach. Sporo nad średnią (34), ale też z dużą stratą do najlepszego wyniku (79). Źle wybrany kapitan, zbyt duża wiara w Lecha, za długa analiza Chrapek/Żyro i Konczkowski/Holubek. Głowa do góry i widzimy się w piątek.


Liga Fantastycznego Skauta – 46cd25ce

Są powody do zadowolenia! 1219 drużyn w grze, co jest wynikiem absolutnie rekordowym no i przede wszystkim, dającym możliwość prowadzenia w klasyfikacji lig prywatnych. W walce o oryginalną piłkę, koszulkę klubową, i FIFĘ 22 lub FM 2022, prowadzi zespół FC Drzefce. Lucky już w pierwszej kolejce wykorzystał „Ławka punktuje”, zgarniając punkty za Majchrowicza i Picha chociażby (cóż za szkoda, że nie było tam „naszego” Terpiłowskiego!) Robotę zrobił też Kucharczyk na kapitanie – brawo i kciuki za kolejne wyniki!


zdjęcie główne autorstwa Tetiana SHYSHKINA z Unsplash

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post